۱۴۰۳ نهم خرداد - 10:35 ب.ظ

با نوازندگی مهرابیان و آواز احمدی ؛رسیتال «آواز کلاسیک و پیانو» در تالار رودکی اجرا می شود

رسیتال «آواز کلاسیک و پیانو» در تالار رودکی اجرا می شود

نوای فارس- کنسرت رسیتال آواز کلاسیک و پیانو به نوازندگی پیانو توسط کارن مهرابیان و آواز یاشار احمدی طی دو شب در تالار رودکی برگزار می شود.

به گزارش نوای فارس ، این کنسرت شامل آریاهایی از  اپرای Idomeneo اثر Mozart  ،     Rodelinda اثر  Handel  ، La traviata   اثر Verdi و قطعاتی از Rossini ، Bellini ،Schubert  می باشد و همچنین برای تکنوازی پیانو Hungarian Rapsdy no 8  اثر Franz Liszt ، Souvenirs d'Andalousie  اثر Gotschalk اجرا خواهد شد.

کارن مهرابیان از کودکی علاقه خاصی به موسیقی داشت و نواختن پیانو را با تلاش خود و بدون آموزگار در سن شش سالگی آغاز کرد .در هشت سالگی نزد خانم روزا کشیشیان نواختن پیانو را به صورت علمی آغاز کرد وسپس نزد خانم میگانوش گالستیان و خانملیدوش اصلانیان کلاس های خود را ادامه داد و سرانجام نزد پروفسور امانوئل ملیک اصلانیان نواختن پیانو را بصورت جدی دنبال کرد.

از فعالیت های وی میتوان به برگزاری کنسرت های متعدد در انجمن های مختلف ارامنه از جمله آرارات ،همکاری با گروه های مختلف کر، سازها و سولیست ها ،رسیتال فلوت و پیانو در سالن رودکی ، شرکت در فستیوال موتزارت در تالار وحدتبه رهبری لوریس چکناوریان ، همکاری با گروه کر نوری در اجرای قطعه کارمینا بورانا به رهبری علیرضا شفقی نژاد ، همکاری با گروه کر دفتر موسیقی، برگزاریشب موتزارت با خواننده اپرا هادی قضات در انجمن فرهنگی اتریش، اجرای دوئت پیانو با آلوین آوانسیان در سالن رودکی، برگزاری رسیتال های پیانو در سالن رودکی  و انجمن فرهنگی اتریش و همچنین رهبری و نوازندگی گروه کر کلیسا اشاره کرد.

یاشار احمدی آموزش آواز را از سال 1384 نزد  استاد رشید وطندوست  آغاز کرد. و با هاسمیک کاراپتیان ادامه داد . سپس در کنسرواتوار دولتی استانبول پذیرفته شد و در مقطع فوق لیسانس آواز کلاسیک تحصیل نمود . در اجراهای دانشجوئی اپراهای elisir d'amor  اثر دونیزتتی و la traviata  اثر جوزپه وردی و فلوت سحر آمیز موتزارت روی صحنه رفت و در تالار وحدت تهران بعنوان سولیست تنور اپرای جانی اسکیکی اثر پوچینی و تئاتر موزیکال بانوی زیبای من حضور داشت. 

رسیتال «آواز کلاسیک و پیانو» 16 و 17 اردیبهشت ماه ، ساعت 20:30 در تالار رودکی برگزار می شود و علاقمندان جهت تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

 

 

 

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q