۱۴۰۳ نهم خرداد - 09:35 ب.ظ

حسن سهرابی مدیر امور اداری و رفاهی بنیاد رودکی؛شرایط عمومی حاکم بر قراردادهای نوازندگان ارکستر را تشریح کرد

شرایط عمومی حاکم بر قراردادهای نوازندگان ارکستر را تشریح کرد

نوای فارس- حسن سهرابی مدیر امور اداری و رفاهی بنیاد رودکی؛ شرایط عمومی حاکم بر قراردادهای نوازندگان ارکستر را تشریح کرد.

حسن سهرابی مدیر امور اداری و رفاهی بنیاد رودکی در رابطه با بیمه نوازندگان ارکستر سمفونیک ملی ایران گفت: نوازندگان مشمول بیمه تامین اجتماعی هستند. ایشان اعلام کرد به محض امضا قراردادها از سوی نوازندگان با ارسال لیست قطعی، بیمه آنها برقرار شده که آنها با بیمه تامین اجتماعی می توانند از مزایای بازنشستگی، بیمه بیکاری و غرامت دستمزد ایام بیماری، خدمات درمانی و حق اولاد استفاده کنند.

وی ادامه داد: اگر نوازندگان 720 روز سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشند می توانند طبق قانون از مزایای حق اولاد استفاده که این مزایا توسط بنیاد رودکی پرداخت می شود.

سهرابی درباره بیمه های دیگر نوازندگان گفت: بیمه دیگری که برای نوازندگان در نظر داریم بیمه عمر و حوادث گروهی است که مانند سایر پرسنل این بنیاد برای نوازندگان برقرار خواهد شد.

مدیر امور اداری و رفاهی بنیاد رودکی در ادامه تصریح کرد:نوازندگان بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان نیز خواهند بود.

وی عنوان کرد: در حال حاضر این دو  بیمه  مکمل برای نوازندگان در نظر گرفته شده است که بنا برکیفیت کار و با افزایش اعتبار اختصاص یافته بابت موضوع در آینده، خدمات نیز تغییر می کند.

سهرابی در ادامه گفت: به ارکسترها نگاهی مستمر وپایدار داریم و اصرار داریم بدون هیچگونه تضییع حقوقی نسبت به انعقاد قرارداد با ایشان اقدام نماییم، تردید نداریم با نگاه جامعی که بنیاد در خصوص ارکسترها و قرار داد نوازندگان دارد، رضایت عمومی نوازندگان را در پی خواهد داشت.

وی افزود: شرایط عمومی حاکم بر قرار داد نوازندگان تهیه شده و در اختیار آنها قرار می گیرد.

آیین نامه های اداری و حقوق و دستمزد نوازندگان نیز برای تایید نهایی هیات مدیره و تصویب هیات امنا بنیاد ارسال شده است. ایشان اضافه کردند: با کمی گذر زمان صداقت و حسن نیت بنیاد در زمینه قرار دادها آشکار می شود که امید داریم بتوانیم بهترین کمک را در راستای اعتلای موسیقی کشور به کار ببریم.

 

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q