۱۴۰۳ سي تير - 07:26 ق.ظ

تمامی مجوزهای لازم برای انتشار این اثر صادر شد«مهدی یراحی» قطعا تا نیمه اول خرداد «مثل مجسمه» را منتشر خواهد کرد

«مهدی یراحی» قطعا تا نیمه اول خرداد «مثل مجسمه» را منتشر خواهد کرد

نوای فارس-نیمه اول خرداد ماه به عنوان زمان انتشار آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» و تهیه کنندگی «مهدی کرد» معین شد. این در حالی است که مراحل اخذ مجوزهای این آلبوم به پایان رسیده و به زودی وارد مرحله چاپ و تکثیر خواهد شد. همزمان با اعلام این خبر، پوستر آلبوم هم برای رونمایی در اختیار این رسانه قرار گرفت. تیزر مثل مجسمه هم به زودی و به صورت اختصاصی از طریق این رسانه منتشر خواهد شد و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. اولین اخبار از جدیدترین اثر مهدی یراحی در آذر سال 93 منتشر شد. در آن زمان قرار بود که این مجموعه تا پایان فصل زمستان روانه بازار شود اما وسواس های این خواننده باعث شد تا او عجله ای برای انتشار نداشته باشد.

مهدی یراحی، «امیرعلی بهادری»، «معین راهبر»، «آرش فتحی» و «رستاک حلاج» آهنگسازان این مجموعه هستند. «هومن نامداری»، «کوشان حداد»، «آرون حسینی»، «معین راهبر» و «سعید زمانی» هم وظیفه تنظیم دوازده قطعه این اثر را بر عهده داشته اند.

از سوی دیگر «مهدی کرد»، مدیر برنامه های مهدی یراحی، درباره آخرین وضعیت آلبوم مثل مجسمه گفت:«تمامی کارهای آلبوم انجام شده و میکس و مسترینگ هم در مراحل پایانی قرار دارد و رو به اتمام است. به محض اینکه نسخه نهایی اثر را از مهدی یراحی دریافت کنم، تولید و تبلیغات آغاز می شود و به امید خدا کار را پخش خواهیم کرد. تمام تلاش ما این است که آلبوم را تا اوایل خردادماه به بازار کنیم.»

او درباره کنسرت های خواننده این آلبوم هم اعلام کرد:«یک تور کنسرت بسیار قوی در سراسر کشور خواهیم داشت. من با زنده یاد «مرتضی پاشایی» به تمام نقاط ایران سفر کردم و در حال حاضر هم با «مهدی احمدوند» یک تور سراسری داریم. با تمام قدرت کنسرت های مهدی یراحی را هم در شهرهای بزرگ و کوچک و همه استانها برگزار خواهیم کرد. تورها را خودم مدیریت می کنم و تهیه کننده اغلب اجراها هم هستم.»

مهدی کرد نهایتا درباره کنسرت یراحی در تهران هم به این نکته اشاره کرد:«قبل از ماه رمضان در تهران اجرای زنده نخواهیم داشت. اوایل خرداد آلبوم منتشر می شود و تمایل داریم که به خوبی در بین مخاطبان شنیده شود. به زودی تاریخ کنسرت تهران مشخص می شود اما تمام تلاش من پخش آلبوم مثل مجسمه در بهترین شکل ممکن است. هدف من این است که صدای مهدی یراحی در تمامی شهرهای ایران شنیده شود و با همه توان پای این هدف ایستاده ام.»

در ادامه می توانید پوستر آلبوم مثل مجسمه با صدای «مهدی یراحی» را برای اولین بار از این رسانه ببینید و دریافت کنید.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q