۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:57 ب.ظ

با استقبال مردم موسیقی دوست گرگان؛اولین کنسرت محمد اصفهانی در گرگان برگزار شد

اولین کنسرت محمد اصفهانی در گرگان برگزار شد

نوای فارس-ابراهیم جلالی: اولین کنسرت محمد اصفهانی در شهر گرگان با رهبری امیر فتحی و حضور علاقه مندان موسیقی در تالار فخرالدین اسعد این شهر برگزار شد.

این برنامه در دوسانس بین ساعات 18:30 تا 20 و 21 تا 22:30  در تاریخ 25 اردیبهشت برگزار شد که هر سانس به دلیل فاصله حضور حضار در سالن با پانزده دقیقه تاخیر آغاز شد.

در ابتدا نوازندگان قبل از خواننده وبا تشویق حضار به روی سن آمدند و سر جایشان مستقر شدند و شروع به نواختن کردند؛سپس محمد اصفهانی با اجرای قطعه ی ولایت عشق به روی صحنه آمد و با تشویق حاضرین شروع به خواندن کرد.

قطعات معجزه ، جان من کجایی ، بوی باران ، اگه باشی ، زخم پنهانی، ستاره غریب و گل گلدون در ادامه به ترتیب اجرا شدند که از این بین اگه باشی و گل گلدون با استقبال حاضرین مواجه شد.

سپس اصفهانی صحنه را به رهبر ارکسترش یعنی امیر فتحی سپرد تا با نوای پیانوی خود و همراهی ارکستر و مردم حال و هوای صحنه و جو سالن را تغییر بدهد.

پس از چند دقیقه اصفهانی دوباره به روی سن آمد و با اجرای قطعه آسیمه سر به اجرای برنامه ادامه داد؛ ماه نو«با مقدمه ملا ممدجان» ،دلقک ، باور نکن ، اوج آسمون و بی واژه قطعات دیگری بودند که به ترتیب اجرا شدند ، در این میان قطعه دلقک و اوج آسمون با همراهی حضار همراه شد.

قطعه گمگشته از طرف چند تن از حاضرین درخواست شد که نهایتا این قطعه به اجرا نرسید.

اصفهانی پس از اجرای قطعات از مردم و اداره کل ارشاد اسلامی استان گلستان تشکر کرد و با تشویق مردم نوازندگان گروه ارکستر خود را معرفی کرد.

آهنگ ای ایران پایان بخش این اجرا بود که مردم همه به احترام این قطعه ایستاده با اصفهانی همخوانی کردند.

این کنسرت برای اولین بار به تهیه کنندگی محمدمهدی صفایی و محمدرضا ملک زاده در شهر گرگان برگزار شد ویکی از نکات قابل توجه اش نظم در حضور حاضرین در سالن بود.

در ادامه عکسهای مرتضی اسپومحلی از این برنامه را مشاهده کنید:

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q