۱۴۰۳ بيست و هشتم خرداد - 03:26 ق.ظ

به تهیه کنندگی شرکت سلفا؛حمیدعسکری عاشقانه هایش را به میلاد نمایشگاه برد

حمیدعسکری عاشقانه هایش را به میلاد نمایشگاه برد

 نوای فارس: کنسرت تابستانه «حمید عسکری» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. تهیه کننده این اجرا بر عهده شرکت خوب "سل فا" به مدیریت مجید طوسی بود .

قطعات «هوای گریه»، «اگه به تو نمی‌رسم» و «خیلی دوست دارم» و «بزن بارون» و «من کجای زندگیتم از آلبوم «کما ۳» «ستاره» و ... اجرا شدند و با قطعه «نذار بمونم تو کما» این برنامه پایان یافت .

حمید عسکری قبل از اینکه آهنگ ستاره که با تنظیم زنده یاد نیما وارسته بود را اجرا کند گفت : همیشه زمان اجرا این قطعه نیما وارسته در کنار من بود و من را با ویالون همراهی میکرد اکنون دیگر در کنار ما نیست . از شما درخواست می‌کنم که همگی نور تلفن‌های همراه خود را روشن کنید و این آهنگ را همراهی کنید تا بداند که هنوز هم همگی به یادش هستیم.

 «منصور جنید» (رهبر ارکس‌تر و کیبورد)، پوریا حیدری (کیبورد و بک‌وکال)، محمدعلی نصری (گیتار الکتریک)، بهادر خانزاده (ویولن)، کیوان ملک (پرکاشن)، سعید صارمی (پرکاشن)، عمید بنکدار (گیتار بیس)، امین قمی‌نژاد (درامز)، میلاد اکبری (گیتار)، فرهاد بهبهانی (گیتار نایلون)، بابک وزیری (گیتار) و علی شمس آبادی (کلارینت) اعضای ارکستروی در این اجرا بودند.

مهمانان این کنسرت : «امیرحسین رستمی»، «سامان جلیلی» و «احسان اسدیان» اسمامی کسانی بودند که در این اجرا حضور داشتند.به دلیل استقبال بی نظیری که از این اجرا صورت گرفت ممکن است باری دیگر تمدید شود .

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q