۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 10:40 ق.ظ

شبی درخشان در میلادهواداران حاجیلی دست پر از کنسرت بازگشتند

هواداران حاجیلی دست پر از کنسرت بازگشتند

نوای فارس-سارا صادقی: کنسرت امیدحاجیلی در شب 29 اردیبهشت ماه در حالی برگزار شد که هواداران این خواننده، بلیت های سانس دو را نیز در دست داشتند.
امیدحاجیلی در شب 29 اردیبهشت در سالن میلادنمایشگاه تهران روی صحنه رفت و شبی به یادماندنی را برای هوادارن خود رقم زد.
این خواننده که در دوسانس کنسرت داشت به قدری پرهیجان بود که برخی از هوادارن بلیت سانس دوی کنسرت وی را نیز در دست داشتند تا در سانس بعدی نیز همراه خواننده محبوب خود باشند.
کنسرت با اجرای قطعه «ای داد» آغاز شد و در ادامه قطعات افتاد، عشق منی، بی اختیار، دیر، عاشقتم، دوستت دارم، وای وای، بیابریم بوم به ترتیب اجرا شدند که توانستند با استقبال خوبی از سوی مخاطبانش مواجه شوند.
وی سپس قطعه «باغ مولوی » را اجرا کرد که در تمام اجراهایش آن را به روح مرحوم ناصرعبدالهی تقدیم می کند و این بار نیزآن را به این هنرمند فقید تقدیم کرد. قطعه آذری بری باخ نیز توسط وی اجرا و به مادرش و تمامی مادران حاضر در سالن تقدیم شد.
وی در ادامه کنسرت درخصوص آلبوم در دست تولید خود گفت: از آنجایی که هر 10 سال یک بار کنسرت می دهم، این بار نیز با حفظ این زمان سعی دارم آلبومی خوب منتشر و ارائه کنم.
درکنسرت این شب حاجیلی، علاوه بر اینکه خود نوازندگی نیز می کرد،نوازندگانی همچون محسن شریفیان (نی انبان)، سینا پرتوی  (درامز)، مازیار احمدپور(گیتار الکتریک)، حسین شریفی و سیامک کریم پور (ترومبون)، کامیار ماندگاریان و علی ضرابی (ترومپت)، وحید اسدالهی، محمد اسدالهی و مراد اسدالهی (ناغارا و گارمون)، آرش صمیمی (نی)، مرتضی کریمی (عود)، محسن خاش (پرکاشن)، احسان امیدی (گیتارباس) و ... وی را همراهی می کردند.
همچنین سمیرا ملک، فاطمه سمنانی،مجید کمالی، علی مرادی، محمد ماهرویان ، اناهیتا اعتمادی (گروه کر) در کنار وی بودند .
این کنسرت را انوشیروان تربتی رهبری می کرد که خود علاوه بر اینکه رهبری این ارکستر را به عهده داشت، به عنوان نوازنده کیبورد نیز در کنار گروه حاجیلیتو بود که به تهیه کنندگی مجیدعبدی و پویازارع فر برگزار شد.

در ادامه عکس های نیلوفر مزارعه از این کنسرت را بیینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q