۱۴۰۳ بيست و هشتم خرداد - 05:16 ق.ظ

چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهرانرحیم شهریاری زبان آذری را به نمایشگاه آورد

رحیم شهریاری زبان آذری را به نمایشگاه آورد

نوای فارس-رعنا تقی زاده: خواننده آذری زبان کشورمان در چهارشنبه شب 30 اردیبهشت ماه روی سن سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران رفت.

رحیم شهریاری؛ خواننده آذری زبان کشورمان در شب 30 اردیبهشت ماه 94 در همراهی با گروه آراز به سرپرستی خودش، روی سن سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران رفت و با جمع کثیری از هواداران خود به این زبان خواند.

قبل از ورود شهریاری به روی سن؛ صدای دستها به اوج خود می رسد و باصدای موسیقی در جال پخش تلفیق می شود .در چشم به هم زدنی خواننده محبوب آذری زبان وارد سالن میشود وهمه را به وجد می آورد.

کنسرت این خواننده با اجرای قطعاتی فولکوریک از موسیقی آذری و همچنین چندین قطعه از آلبوم های پرطرفدار یاواش یئری و سنه گوره توانست استقبال خوبی داشته باشد.

سالن  میلاد  مملوازآذری زبانها بود به همین علت وی به زبان مادری حرف می زد تامانند دیگر کنسرت هایش شبی به یادماندنی برای هواداران خود رقم بزند.

وی قطعات  را پی درپی وبی وقفه می خوان دوبسیارهم ازحضار ودستهایشان کمک می گیرد و گاه میکروفن را به سمت تماشاچیان می گیرد تا آنها به جای وی بخوانند.

درنهایت رحیم شهریاری شبی پرازشادی برای هوادارانش  به ارمغان آورد و مردم باری دیگر ثابت کردند که با قطعات فولکوریک ارتباط دوستانه و صمیمی تری دارند.

گروه موسیقی آراز به سرپرستی و خوانندگی رحیم شهریاری که تاکنون اجراهای بسیار موفقی را در ایران و جای جای کشورهای دنیا داشته است، اخیرا نیز اجرایی را در کانادا پشت سرگذاشته است . اما گفته می شود جذابیت اجراهای این گروه در ایران بیش از خارج است که خود رحیم شهریاری نیز هر تایید بر این سخن زده است.

رحیم شهریاری در سال 1349 در تبریز به دنیا آمد. از سال 1368 با ارکسترهای مختلف همچون سهند، هلال احمر تبریز و... همکاری داشته است. او سال 1375 گروه  آراز را تشکیل داد و در تهران و شهرستان ها به اجرای برنامه پرداخته است.

این کنسرت به همت و تهیه کنندگی «شرکت آوای دوران» برگزار شد و نوای فارس از شرکت وزین آوای دوران بابت همکاری خوبشان جهت تهیه گزارش تشکر می کند.

در ادامه عکس های نیلوفر مزارعه از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q