۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 11:08 ق.ظ

با هنرنمایی محمد علیزاده و گروهشسالن میلاد میزبان «شهرباران» شد

سالن میلاد میزبان «شهرباران» شد

نوای فارس-سپیده شاه بیگ: محمد علیزاده آخرین کنسرت خود در تهران را پیش از شروع ماه رمضان, طی روزهای پنجم و ششم خرداد ماه برگزار کرد و در سومین سانس از اجراهای این ماه نیز عاشقانه هایش را با هوادارانش زمزمه کرد.

گفتنی است جدیدترین آلبوم محمد علیزاده این روزها مراحل تولید را سپری می کند و هنوز زمان دقیق انتشارش مشخص نشده است.

پیش از شروع کنسرت و قبل از ورود نوازندگان به صحنه, ویدئوی قطعه جدید محمد علیزاده به نام "همینه که هست" با تصاویری که از پشت صحنه و ساند چک کنسرت تهیه شده بود که پخش شد و با استقبال ویژه ای از طرف هواداران رو به رو شد.

اعضای گروه ارکستر پس از ورود به استیج ابتدا با یک قطعه بی کلام هنرنمایی کردند و مخاطبان حاضر در سالن نیز با انرژی زیادی با نوازنده ها همراه شدند.

قطعه "خیلی برام عزیزه خاطرت" برای شروع کنسرت انتخاب شده بود و همزمان محمد علیزاده در میان تشویق دوست دارانش وارد صحنه شد.

در میان اجرای این قطعه علیزاده ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضرین, ابراز خوشحالی و قدردانی بسیاری بابت حضور و همراهی یکایکشان کرد.

هواتو کردم، خیلی برام عزیزه خاطرت، برگرد، زخم، این اولین باره، فکرشم نکن، همینه که هست (به دلیل استقبال تماشاگران دو بار اجرا شد)، غم دنیاس، میشه نگام کنی، بی حوصله، شهر باران، دل بی تو غم زده، تولد(خیلی خوشحالم)، تو رو میخواستم، دلت با منه و جز تو مجموعه قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا شدند.

پس از اجرای اهنگ "همینه که هست" که به تازگی از محمد علیزاده پخش شده و به درخواست زیاد مخاطبان دو بار اجرا شد، علیزاده یادی از برادر و دوست فقید خود مرحوم مرتضی پاشایی کرد و گفت:

دلیل وقفه ای که بین انتشار آثارم افتاده این است که برای مرتضی و خانواده اش احترام بسیار زیادی قائلم و اعتقاد داشتم که باید مدتی از آن اتفاق تلخ بگذرد تا بتوانم قطعه ی جدیدی را مخصوصا با این سبک منتشر کنم.

وی در پایان صحبت هایش نیز این اهنگ را به روح مرتضی پاشایی تقدیم کرد.

اتفاق ویژه ای در این کنسرت افتاد که به نوعی یک سنت شکنی از طرف محمد علیزاده محسوب میشود, برخلاف رسم معمول تمامی اجراهای زنده که جمعی از هنرمندان محبوب تماشاگران در کنسرت حضور پیدا میکنند و معرفی می شوند, محمد علیزاده این بار پسر نوجوانی را به عنوان مهمان معرفی کرد که از قشر کودکان کار بود و از تمامی حاضرین خواهش کرد که به شدت او را تشویق کنند.

همچنین علیزاده پس از تشویق حاضرین این نکته را اضافه کرد که یکی از آرزوهای این پسر نوجوان حضور در کنسرت او بوده که امیدوار است توانسته باشد جامه ی عمل به آن بپوشاند.

این حرکت محمد علیزاده که مشخصا نشان دهنده ی مناعت طبع بالای این خواننده محبوب و جوان است با استقبال بی نظیر تماشاگران نیز مواجه شد.

عظیم روحانی(گیتار کلاسیک )، محمد شعبانی(پرکاشن و جیم بی)، علی شهبازی(گیتار الکتریک)، علی پورنگهبان(گیتار باس)، بهمن میرزازاده(بوزوکی)، ایمان ذاکری(درامز)، اشکان موسوی(ویولن)، سعید عباسی(کیبورد)، اشکان صدیق آذر(سمپلر) و امیرحسین اویسی(پیانو و کیبورد) نوازدگان اصلی ارکستر بودند.

در بخش زهی نیز آرش جامع،بهراد سوخاکیان،منصور صفاییان،هومان جلالت،آرش اسدی نژاد و پژمان اختیاری حضور داشتند.

این کنسرت با همت شرکت "ایران گام" به مدیریت "صدرالدین حسین خانی" برگزار شد.

در ادامه می توانید عکس های پدرام نظری از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q