۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:03 ب.ظ

در شامگاه 8 خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاهزانیار برای باری دیگر داماد شد

زانیار برای باری دیگر داماد شد

نوای فارس-رعنا تقی زاده: سالن میلاد نمایشگاه در شامگاه 8 خرداد ماه، برای نخستین بار در سال  94 میزبان زانیار خسروی و هوادارانش بود.
مطابق رسم این روزهای اجراهای زنده، این کنسرت نیز با تاخیر سی دقیقه ای از ساعت مقرر شروع شد.
قطعه  پر طرفدار و محبوب «فکربکر» برای شروع برنامه در نظر گرفته شده بود که اجرای این  قطعه شور و هیجان حاضرین در سالن را بیشتر از قبل کرد.
«تونباشی»و «چشمهای رویایی» از قطعاتی بودند که در ادامه اجرا شدند .با اجرای  قطعه«حس کمیاب» آرامش عجیبی در سالن میلاد ایجاد شد.
پس از آن آهنگ «دستی دستی» به اجرا در آمد که انرژی مضاعفی را به سالن بازگرداند و«امید دارم هنوز»،«هی تو» و «تواگه بخوای»، «بدون تو»، «هیپنوتیزم»، «دو راهی» و «طفره نرو»  از قطعات اجرا شده در ادامه کنسرت بودند.
پس از انتراک، زانیار و گروهش با ظاهری متفاوت روی استیج حاضر شدند و قطعه «ریسک» را اجرا کردند.در پایان اجرای این آهنگ  زانیار رو به هوادارانش برای توضیح در مورد تغییر در ظاهرش گفت :علت پوشیدن این لباس، ازدواج مدیر برنامه ام فرهاد فتحی است و در ادامه به او با ابراز خوشحالی بسیار تبریک گفت.
پایان بخش این کنسرت نیز اجرای مجدد  قطعات «دستی دستی»و «بدون تو» بود که با انرژی زیاد و بی نظیر تماشاگران همراه شد وبی شک زانیار باز هم شبی خاطره انگیز را برای هوادارانش رقم زد.
محمد رضا رهنما ، امید فرهودنیا ، شروین شهبازی ، محسن کامران جم و امین راد زانیار را در این کنسرت همراهی کردند.
این کنسرت به همت شرکت «آوای فروهر » به تهیه کنندگی برادران حاتم پور برگزار شد.
نوای فارس از شرکت آوای فروهر بابت همکاری خوبشان جهت تهیه گزارش تشکر می کند.
در ادامه عکس های نیلوفر مزارعه از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q