۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 11:43 ق.ظ

به همت شرکت فرهنگی هنری رویال هنر پارسشهاب رمضان با عاشقانه هایش به روی صحنه رفت

شهاب رمضان با عاشقانه هایش به روی صحنه رفت

نوای فارس-سپیده شاه بیگ: شامگاه نوزدهم خرداد ماه سالن میلاد نمایشگاه برای نخستین بار در سال 94 میزبان شهاب رمضان و دوست دارانش بود.

این کنسرت در حضور جمعی از چهره های سرشناس برگزار شد و شهاب رمضان با اجرایی قابل قبول شب خاطره انگیزی را برای مخاطبانش رقم زد.

با گذشت چهل و پنج دقیقه از ساعت مقرر شروع برنامه، نوازندگان به روی صحنه آمدند و مشغول آماده سازی سازهای خود برای اجرای برنامه شدند. شاید سالن میلاد کمتر فضایی غرق در سکوت را قبل از شروع کنسرت به خود دیده باشد اما با این حال با ورود شهاب رمضان به روی استیج شور و هیجانی که پیش از این ها انتظار آن را داشتیم در سالن ایجاد می شود.

"لحظه ها" از آلبوم "جشن تنهایی" قطعه ریتمیکی که برای شروع کنسرت در نظر گرفته شده بود و با استقبال خوبی از طرف حاضرین در سالن مواجه شد.

شهاب پس از اجرای اولین قطعه از اینکه بار دیگر دوست دارانش را از نزدیک میبیند ابراز خوشحالی بسیاری کرد و در ادامه قطعات "هنوز عاشقتم"،"چشام تورو میبینه"،"اولین لبخند" و "غم عشق" را با همراهی هوادارانش اجراکرد.

قطعه "رویای من" با حضور افتخاری برادر شهاب "وهاب رمضان"به عنوان نوازنده گیتار به اجرا در آمد.

"بمیرم برات"،"حالم خوبه"،"واست جون میدم"،"اینم از تو"،"حس عجیب"،"عاشق کشون"،"خوشبختم" و "رمانتیک" از دیگر قطعاتی بودند که در طول کنسرت اجرا شدند.

گفتنی است پیش از اجرای قطعه "اینم از تو" شهاب یادی از دوست خود،مرحوم مرتضی پاشایی کرد و این آهنگ را به روح او تقدیم کرد در بین اجرای آن نیز تصاویری از مرتضی پاشایی در سالن پخش شد.

انوشیروان تربتی نژاد(رهبر ارکستر؛کیبورد،پیانو و ملودیکا)،نیما رمضان(گیتار الکتریک)،سروش عدل(گیتار الکتریک)،احمد عباس نیا(درامز)،احسان امیدی(گیتار باس)،آرشام غفوری(گیتار الکتریک)،محسن خاش(پرکاشن)،رونی باباخانیاس(کیبورد) و محسن حسن نیا(کلارینت و ساکسیفون) شهاب رمضان را در این اجرا همراهی کردند.

امیر ارجینی،سید محمد کاظمی،پوریا حیدری،حسین استیری،آرون حسینی،نیمان غفاری،بهرام پاییز،میثم ابراهیمی،پدرام کریمی،سیاوش صدری،مصطفی پاشایی،عماد طالب زاده،رامین بی باک،کوروش تهامی،امید حاجیلی،آذر معماریان،مانی جهانتاب،شهروز رمضان،مهشاد عرب،امید معلم،آرش پاکزاد،سحر عباسی،مجید مظفر و نیکی مظفر از جمله چهره هایی بودند که در این کنسرت حضور داشتند و هر یک به شکل ویژه ای توسط شهاب رمضان به حضار معرفی شدند.

این کنسرت به همت شرکت "رویال هنر پارس" و به تهیه کنندگی مجید عبدی برگزار شد و نوای فارس از شرکت رویال هنر پارس بابت همکاری خوبشان جهت تهیه گزارش تشکر می کند.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q