۱۴۰۲ دوازدهم اسفند - 08:07 ق.ظ

یازده سال پس از انتشار «غریبه»فریدون آسرائی باری دیگر «گل هیاهو» را به میلاد برد

فریدون آسرائی باری دیگر «گل هیاهو» را به میلاد برد

نوای فارس – مجید احمدی نیا: اولین کنسرت فریدون آسرائی در سال 94 در تهران، غروب پنجشنبه 21 خرداد، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

این کنسرت با قطعه‌ی «عشق یعنی...» آغاز شد و پس از آهنگ‌های «گل ناز» و «طاقت بیار»، قطعه‌ای کردی اجرا شد.

فریدون، آهنگ «سلام» که برترین ملودی سال 88 شده بود را در میان استقبال تماشاگران خواند و پس از «جاذبه»، «افسون» و «ببخشید»، نوبت به دوئت کیبورد و ویولون رسید که قطعه‌ای گیلانی را به هواداران فریدون، هدیه کردند. قطعه‌ی قدیمی «فاصله‌ها» هم با صدای فریدون و همراهی هوادارانش خوانده شد و سپس، «نگاهت»، «دوست دارم» اجرا شدند. این بار کیبورد یک قطعه‌ی بیکلام با ملودی ترکی نواخت و باز هم فریدون آسرائی با آهنگ قدیمی، «خاطره» به اشتیاق تماشاگرانش پاسخ داد.

«هنوزم همونیم»، «پشیمونی»، «یاد تو می‌افتم»، «هنوزم چشمای تو»، «عشق یعنی» و «یادش بخیر» نیز اجرا شدند تا قطعه‌ی پایانی کنسرت همان قطعه‌ی پایانی آلبوم غریبه باشد.

قطعه‌ی نوستالژیک «گل هیاهو» که پس از گذشت 11 سال از انتشارش همچنان محبوب باقی مانده، اجرا شد تا یکی دیگر از کنسرت‌های این خواننده‌ی 59 ساله به پایان برسد.

کسی که ششمین دهه‌ی عمرش را به زودی پشت سر می‌گذارد و همچنان پرانرژی و جوان باقی مانده و در میانه‌ی کنسرت به هوادارانش گفت: طوری با من فریاد بکشید که وقتی به خانه رفتید، صدایتان مثل من گرفته باشد.

در این کنسرت، سینا پرتوی با درامز، نیما رمضان و ایمن خراسانی راد با گیتار الکتریک، کارن زیاری با کیبورد، حسام متولی با کیبورد و آرش عیوضی با گیتارباس، فریدون آسرائی را همراهی کردند.

این کنسرت به همت شرکت "رویال هنر پارس" و به تهیه کنندگی مجید عبدی برگزار شد و نوای فارس از شرکت رویال هنر پارس بابت همکاری خوبشان جهت تهیه گزارش تشکر می کند.

در ادامه عکس های نیلوفر مزارعه از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q