۱۴۰۲ دوازدهم اسفند - 06:22 ق.ظ

در گفت و گو با نوای فارس عنوان شد:میلاد ترابی با مازیار فلاحی، محمد علیزاده وشهرام شکوهی همکاری می کند

میلاد ترابی با مازیار فلاحی، محمد علیزاده وشهرام شکوهی همکاری می کند

نوای فارس-لی لا رضایی: میلاد ترابی در گفت و گو با نوای فارس از همکاری خود با خواننده های سرشناس خبر داد.

میلاد ترابی؛ از آهنگسازان مطرح موسیقی پاپ، در گفت و گو با نوای فارس، ضمن اعلام خبر همکاری خود با خواننده های سرشناس گفت: در جدیدترین همکاری خود درآلبوم جدید مازیار فلاحی حضور دارم. در این آلبوم فعلا در حد یک قطعه همکاری داشته ام چون تقریبا اواخر تولید آلبوم بود که به گروه سازنده ملحق شدم. سعی کرده ام با توجه به روحیاتی که از مازیار سراغ دارم، کاری متفاوت برای او انجام بدهم.

وی همچنین گفت: در ادامه فعالیت های خود،با محمد علیزاده درآلبوم جدی وی همکاری می کنم . این آلبوم شامل 9 قطعه است که همه این قطعات، جدید هستند و احتمال دارد قطعاتی همچون «فکرشم نکن» و «هواشو کردم» را نیز در آن قرار بدهیم. البته 9 قطعه ای که به تازگی ساخته ایم، همگی تنظیم و ضبط شده اند ، فقط بخشی از تنظمی ها نیازبه ادیت نهایی دارند.

ترابی در ادامه افزود: با مرتضی پاشایی نیز مشغول همکاری در آلبوم جدیدش هستم که تعداد قطعات مشترکمان در این همکاری هنوز مشخص نشده است. به دلیل شلوغ بودن خودش و کنسرتهایی که به شکل پیاپی برگزار می کند، قرار بر این شده تا چند قطعه را من بسازم .

این آهنگساز تاکید کرد: از فعالیت های دیگرم همکاری با علیرضا روزگار است که یک قطعه در این همکاری برای وی ساخته و تنظیم کرده ام. همچنین با مهدی احمدوند قطعاتی در آلبوم جدیدش را مشترکا کار کرده ایم که به زودی منتشر و روانه بازار موسیقی می شود. همچنین با خواننده های دیگری مثل کیوان و مهرداد که تیتراژ «آرزوها» را اجرا کرده بودند در کنار مجید یحیایی که چهار قطعه برایش ساخته ام، همکاری می کنم.

میلاد ترابی در پایان از همکاری خود با دوست و همراه قدیمی خود خبر داد و گفت: شهرام شکوهی نیز از خوانندگان ثابتی است که همیشه با وی همکاری می کنم و این بار نیز در قالب آلبوم جدیدش در کنارش حضور دارم که این همکاری به آلبوم بعدی او نیز رسیده است و در واقع دو آلبوم در همکاری با وی آماده انتشار دارم که به مرور و در فواصل زمانی منتشر می شوند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q