۱۴۰۳ بيست و هشتم خرداد - 03:54 ق.ظ

به بهانه سالروز تولد سعید سامآیا بی سر و صدا بودن یک نوع خاموشی است؟

آیا بی سر و صدا بودن یک نوع خاموشی است؟

نوای فارس-ابراهیم جلالی: سعید سام موزیسین مطرح و بی حاشیه موسیقی ایران 8-9 سالی است که در سطح اول موسیقی پاپ فعالیت میکند ، یک موزیسین همه کاره که درک مخاطب خوبی دارد ومتناسب با هر فضایی توانایی تولید یک اثر را دارد.وی این چند ساله با خوانندگانی نظیر : سعید شهروز ، مهدی مقدم ، رضا صادقی ، رضا شیری ، مهران مستی ، شهاب رمضان ، میلاد کیانی و... همکاری کرده و تجربه ساخت آثاری با فضاهای مختلف را در کارنامه دارد.

خیلی از افرادی که با کارهای سام آشنایی دارند همیشه برایشان عجیب بوده موزیسینی که این همه آهنگ هیت را در کارنامه دارد چرا آنگونه که باید و شاید از آن اسمی در رسانه های موسیقی برده نمیشود؟!این روزها اکثر موزیسین های جوان ما برای محبوبیت و تحمیل کردن کار ونام خود به مخاطبان موسیقی از هیچ کاری دریغ نمیکنند ، از خرید لایک و فالوور درشبکه های اجتماعی گرفته تا مصاحبه های آنچنانی و خرید رسانه ها و تیترهای پرسرو صدا و وعده همکاری های دروغین؛ هرچیزی که باعث میشود مردم تحریک شده و به یک شخصیت فکر کنند.

سعید سام این چند ساله بیشتر سعی کرده با کارش حرف بزند تا با مصاحبه و جنجال و سرو صدا و همین عامل باعث شده تا در کشوری که رسانه های موسیقی اش متکی به اسم و تبلیغات هستند کمتر توجهی ببیند و در مقایسه با دیگر شخصیت های موسیقی آنگونه که باید و شاید مطرح نباشد.

همیشه این سوال پیش می آید که آیا حتما جنجال و دروغ و سرو صدا برای گنجندان یک اسم به عنوان هنرمند در ذهن مردم لازم است؟برای پاسخ به این سوال بهتر است به وضعیت این روزهای رسانه های موسیقی و هنرمندان نگاهی بیندازیم تا سوال های دیگر در ذهنمان نقش ببندد که چرا اسم امثال سعید سام نباید در رسانه های پر سرو صدای موسیقی آورده شود و چرا باید سطح اول موسیقی را روابط و حاشیه تشکیل دهد.این روزها اشخاص زیادی با روابط و تیتر سازی به عنوان یک شخصیت محبوب در موسیقی فعالیت میکنند ، افرادی که شاید در تمام آثارشان یک اثر همه گیر وجود نداشته باشندو از لحاظ فنی هم درسطح بالایی نباشند،ولی صرفا هستند چون این رسانه ها هستند که بودنشان را تعیین میکنند.

برای سعید سام در سالروز تولدش آرزوی روزهایی همراه با سلامتی و موفقیت را دارم ، وامیدوارم کسانی که بی سرو صدا وبا کیفیت به فعالیت میپردازند در زیر سایه تیترسازها و افراد پر حاشیه و با روابط قرار نگیرند.

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q