۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 12:22 ب.ظ

هفتم تیرماه 94 اتفاق افتاداولین دیدار میثم ابراهیمی با اهالی رسانه

اولین دیدار میثم ابراهیمی با اهالی رسانه

نوای فارس - سپیده شاه بیگ: اولین نشست خبری میثم ابراهیمی، خواننده جوان و خوش آتیه موسیقی پاپ بعد از حدود هفت سال فعالیت در حوزه موسیقی، عصر روز یکشنبه هفتم تیر ماه با حضور حسین صنیعی مدیر برنامه های وی در میان جمعی از گروه های رسانه ای برگزار شد.

برگزاری تور کنسرت ها ، نقد و بررسی تیتراژهای تلویزیونی ، تهیه و پخش آلبوم و... از جمله مباحث مطرح شده در این مراسم بود.  میثم ابراهیمی برای پاسخ به سوالات خبرنگاران پیرامون این موضوعات در این جمع حاضر شد.

در ابتدای جلسه ابراهیمی در خصوص شروع و ورود حرفه ای به عرصه موسیقی با تیتراژ برنامه "خانه فیروزه ای" به عنوان اولین تجربه ی خود صحبت کرد و در ادامه از تلاوت قرآن در سنین نوجوانی و تاثیرات به عنوان کاتالیزگری که به طور قطع برای وی اثرات مثبتی را به همراه داشته است صحبت کرد.

میثم ابراهیمی در پاسخ به سوالاتی که در مورد تیتراژ سریال "دردسرهای عظیم" از او پرسیده شد این گونه پاسخ داد، که قطعه  جدید دیگری به نام "دستای تو" برای این سریال ساخته شده، اما در حال حاضر به دلیل استقبال مردم از تیتراژ سری اول و همچنین صلاح دید "مهران مهام" در مقام تهیه کننده، همان قطعه قبلی به عنوان تیتراژ پایانی پخش می شود.  البته به زودی "دستای تو" جایگزین آن خواهد شد.

وی همچنین در مورد برگزاری تور کنسرت های خود افزود: پس از پایان ماه رمضان به طور قطع اجراهای زنده در تهران و شهرستان ها آغاز خواهد شد. میثم ابراهیمی در ادامه، از خلف وعده موسسه فرهنگی هنری "آوای فروهر" در خصوص پخش و توزیع مناسب "تگرگ"، اولین آلبوم رسمی وی ابراز نارضایتی کرد. همچنین تغییر زمان و تاخیر برای برگزاری کنسرت را لغو قرارداد و همکاری با این شرکت اعلام کرد. وی  گفت: در حال حاضر مذاکره با چند شرکت دیگرجهت عقد قرارداد ادامه دارد.

یکی ازمباحثی که در این جلسه با استقبال ویژه خبرنگاران مواجه و در پی آن سوالات بسیاری مطرح شد، حضور به نسبت پررنگ وی در صدا و سیما و نیز اجرای تیتراژهای تلویزیونی بود. وی در پاسخ، از عدم فعالیت ماهواره ای خود و همچنین اولویت صدا و سیما برای همکاری با این قبیل هنرمندان صحبت کرد و خاطر نشان کرد که برای حضور و فعالیت در رسانه ملی باید قوانین و چهارچوب معین و خاصی رعایت شود.

میثم ابراهیمی دلیل تعدد عوامل سازنده ی آلبوم های خود را در تمامی بخش ها عدم تکرار و یکنواختی یک اثر دانست و اذعان داشت برای شنیده شدن یک آلبوم نباید تنها با یک گروه خاص همکاری کرد که البته این مطلب در ادامه با پرسش خبرنگاران مبنی بر نقض این گفته با حضور گروه پازل به عنوان تنظیم کننده در هشت قطعه از آلبوم "تگرگ"مواجه شد که ابراهیمی در پاسخ از فضای متفاوت آن قطعات صحبت کرد و این عامل را برای اثبات گفته هایش کافی دانست.

در ادامه ابراهیمی ازهمکاری با "محمد علیزاده" در قطعه ای که به صورت مشترک می خواند و پس از ماه رمضان منتشر خواهد شد صحبت کرد و در پاسخ به سوالات مربوط به تولید آلبوم جدید و عوامل سازنده آن از "کوشان حداد" ، "حامد برادران" و "مهرزاد امیرخانی" نام برد.همچنین اضافه کرد که در حال حاضر دو قطعه از این آلبوم را تولید کرده  و نکته قابل توجه در این اثر، وجود سه قطعه با فضایی شادتر نسبت به دو آلبوم قبل خواهد بود.

در جمع بندی پایانی نیز، ابراهیمی دلیل عدم همکاری خود با احسان علیخانی، در مقام خواننده  تیتراژ برنامه "ماه عسل" را،  اجرای دو تیتراژ دیگر در این ماه بیان کرد و گفت:طبق صحبت های انجام شده تصمیم گرفتیم، این همکاری با توجه به شرایط موجود اتفاق نیفتد.

مسوولیت برگزاری این نشست خبری بر عهده  خانم "مریم نجفی"  بود و نوای فارس از ایشان بابت همکاری و همراهی شان جهت تهیه گزارش کمال تشکر را دارد.

همچنین به زودی مصاحبه مفصلی با شرکت آوای فروهر در نوای فارس منتشر خواهد شد.

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q