۱۴۰۳ سي تير - 06:30 ق.ظ

پس از اخذمجوزهای لازم؛آلبوم محمدرضا فروتن منتشر می شود

آلبوم محمدرضا فروتن منتشر می شود

نوای فارس-مازیار رضایی: اولین آلبوم بازیگر سینمای ایران، پس از اخذمجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روانه بازار موسیقی کشور می شود.

بابک زرین آهنگساز اولین آلبوم محمدرضا فروتن با اعلام این خبر گفت: این آلبوم که ساخت آن از مدتها پیش آغاز شده بود، با طی کردن مراحل پایانی تولید، هم اکنون در مرحله صدور مجوز است و اگر بتواندمجوز خود را دریافت کند تا پایان تابستان منتشر می شود و در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

وی درخصوص جزییات این آلبوم گفت: ساخت قطعات این آلبوم که هنوز نام مشخصی برای آن انتخاب نشده است، توسط چهره های سرشناس عرصه موسیقی و ترانه انجام شده است. از 9 قطعه موجود در آلبوم چهارقطعه توسط سیروان خسروی تنظیم شده است و تنظیم دیگر قطعات را من به عهده داشته ام.

زرین درباره تاخیردر انتشار آلبوم گفت: به دلیل فعالیت فروتن در چند پروژه سینمایی و همین طور حساسیت هایی که بر روی آهنگهای آلبوم داشت، زمان بسیاری صرف ساخت و تولید آن شد . به همین دلیل انتشار آن با تاخیر مواجه شد. ضمن اینکه تنظیم های قطعاتی را که من انجام داده ام همگی به صورت آکوستیک بوده اند و در ضبط آنها از بهترین نوازنده های عرصه موسیقی بهره مند شده ایم.

وی درپایان گفت: همکاری با محمدرضا فروتن یکی از همکاری های خوب و خاطره انگیر برای من بود به این جهت که او نگاهی تجربی به خوانندگی داشت و در این زمینه به دنبال کشف های جدید بود . همین موضوع همکاری با او را برای من جذاب می کرد و باعث می شد درکنار این همکاری ،لذت ببرم. این آلبوم می توانست در مدت زمان کوتاهتری منتشر شود اما وسواس های بیش از حد فروتن موجب شد با تاخیر مواجه شودکه این تاخیر درجهت مثبت انتشار آلبوم بود.

فروتن پیش از این درباره خوانندگی وحضورش در عرصه موسیقی گفته است: مدتی در زمینه موسیقی فعال بودم. موسیقی برایم یک تفریح است چون همیشه فکر می کردم بالاخره گاهی از اینکه صبح زود سر صحنه بروم و برای اجرای نقشی عصبانی شوم و فریاد بزنم و گریه کنم، خسته می شوم. البته همیشه از بازیگری به شکل عاشقانه ای لذت برده ام اما دوست دارم فضای متفاوت دیگری را هم تجربه کنم؛ به همین دلیل الان چند سالی است که در حال آماده کردن یک آلبوم هستم، اما هنوز به دنیا نیامده است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q