۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:39 ق.ظ

گزارش مفصل کنسرت تابستانی «سیروان خسروی»جشن تولدی با حضور 4000 نفر

جشن تولدی با حضور 4000 نفر

نوای فارس: یکشنبه 4 مرداد ماه 1394 سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، حال و هوای دیگری داشت. طرفداران سیروان خسروی دور هم جمع شده بودند تا ابتدا تولد خواننده محبوبشان را جشن بگیرند و نهایتا کنسرت استثنایی ای را شاهد باشند. آن ها که به خواننده شان لقب «آقای خاص فوق العاده» را داده اند بر روی بنر هایی این لقب را نوشته و همراه خود به سالن آورده بودند.

لحظه به لحظه به تعداد افراد در سالن انتظار افزوده می شد. نکته ای که بیشتر به چشم می آمد، کادوهای هواداران بود که برای تولد خواننده خود آورده بودند. با باز شدن درب سالن، هیجان تماشاگران چند برابر شد و لحظه ای سکوت حکم فرما نمی شد.

صدای ساکسوفون نریمان ناعمی خبر می داد که قطعه آغازین این کنسرت «کجایی تو» نام دارد. البته برای این قطعه اتفاق خاصی رخ داد. برای اولین ویدیو این قطعه به کارگردانی «علی قاضی زاده» در آنتراک زمان اذان مغرب پخش شد.

بعد از پایان این قطعه سیروان ضمن خوش آمد گویی به تماشاگران گفت تا به حال همچین تولدی نداشته است و همیشه زانیار برایش تولد می گیرد. با گفتن این جمله حاضران همصدا «تولدت مبارک» را خواندند. البته در لا به لای قطعات نیز این هم صدایی ها تکرار می شد.

«نه نرو»، «روزای رویایی»، «به همین زودی»، «تو خیال کردی بری»، «آره»، «دوست دارم»، «یه روزی میای» قطعاتی بودند که در قسمت اول کنسرت اجرا شدند.

بعد از آنتراک نوازنده ها زودتر روی استیج آمدند و با آمدن سیروان به روی استیج، قطعه «تولدت مبارک» را نواختند که با هم خوانی تماشاگران همراه شد.

«بارون پاییزی»، «بی قرار»، «اگه تو مال من نیستی»، «بازم بتاب»، «عاشقتم»، «خاطرات تو» و در آخر «دوست دارم زندگی رو» قطعات اجرا شده در قسمت دوم این کنسرت بودند.

این کنسرت مانند اکثر کنسرت های سیروان خسروی با استقبال زیاد هوادارانش همراه بود، به طوری که بلیط هایش در کمتر از 24 ساعت به فروش رسید و عوامل برگزاری مجبور به تمدید این کنسرت برای تاریخ 8 مرداد شدند.

یاشا حکمی، نریمان نایمی، علی طاهایی، علیرضا ثنایی، امیر دانایی و مجید پروریان نوازنده های ارکستر سیروان خسروی در این کنسرت بودند.

حاشیه ها:

- ابراز احساسات تماشاگران به اکت های سیروان در ویدیو « کجایی تو » دیدنی و شنیدنی بود.

- اکت نوازنده ها باعث انتقال هیجان به حاضران می شد و هماهنگی بین آن ها باعث شده بود تماشاگران شاهد اجرایی پرانرژی باشند.

- سلو های متعدد نوازندگان از نکات مثبت این کنسرت بود.

- در اواسط اجرا سیروان خواست تا افرادی که تولدشان 4 مرداد است، دست هایشان را بلند کنند. اما بالغ بر نصف سالن دست هایشان را بلند کردند.

- سیروان خسروی برای هر قطعه خود کلیپی هماهنگ با ریتم قطعه آماده کرده بود که از مانیتور های داخل سالن پخش شد.

- صدای تماشاگران در هنگام اجرای قطعات آن قدر بلند بود که سیروان بارها سکوت کرد تا آنها بخوانند.

-علی اوجی، رضا یزدانی، پژمان جمشیدی. امیر عظیمی. امیر یگانه و زانیار خسروی از جمله مهمانان سیروان خسروی در شب تولدش بودند.

 

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای فروهر» به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد.

در پایان نوای فارس از احسان حاجیان، فرهاد فتحی، ميلاد حسيني روابط عمومی موسسه آوای فروهر،تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بخاطر همکاری صمیمانه شان کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q