۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:04 ق.ظ

شامگاه 9 مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران؛«مثل مجسمه» محبوب تر از «امپراطور» شد

«مثل مجسمه» محبوب تر از «امپراطور» شد

نوای فارس- پریا حیرتی: اولین اجرای آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی»، شامگاه 9 مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران طی دو سانس برگزار شد.

با تاریک شدن سالن، هیجان حضار به بالاترین سطح رسید و همه بی صبرانه منتظر دیدن خواننده محبوبشان بوند. نوازندگان یک به یک روی سن آمدند و با قطعه «بايد مى شناختيم همو» کنسرت آغاز شد.

بعد از پایان قطعه صدای تشویق تماشاگران و صدا زدن نام خواننده محبوبشان،باعث شد یراحی کمی صبر کند و پس از رسیدن به سکوت نسبی صحبت هایش را آغاز کند. یراحی ضمن خوش آمد گویی به حضار و هوادارانش گفت خوشحال است که بعد از 1 سال و چند ماه دوباره توانسته است با مردم رو در رو شود و برایشان بخواند.

«آشوب» و «مثل مجسمه» قطعات بعدی بودند که به ترتیب اجرا شدند تا نوبت به معرفی مهمان اول این کنسرت برسد. یراحی مهمانش را این گونه معرفی کرد: ترانه سرا، آهنگساز و خواننده جوان که قطعات بسیار زیبایی را در آلبوم من دارد و خودم یکی از هوادارانش هستم و بی صبرانه منتظر انتشار اولین آلبوم او هستم؛«امیرعلی بهادری»! بهادری در میان تشویق حضار به آنها ادای احترام کرد.

«ديدار»، «سال درد» با هم خوانی تماشاگران اجرا شد تا نوبت به اجرای قطعه «عطر تو» برسد. یراحی ابتدای ترانه این قطعه را خواند و دست زدن های ریتمیک تماشاگران شروع شد البته نوازندگان هم روی سن با فرم دست زدن خود، هیجان تماشاگران را چند برابر کردند.

«امشبم گذشت» و «مهم اینه» دو قطعه ای بودند که بی فاصله از هم اجرا شد. دکور کمی تغییر کرد و نوازندگان روی صندلی نشستند، مهدی یراحی نیز گیتار به دست شد و قطعه «از خودت خبر بیار» را ساز زد و خواند.

تصاویری که از مانیتور های سالن پخش می شد، خبر از اجرای قطعه «امپراطور» می داد. «منو رها كن»، «بهونه» قطعات بعدی بودند که توسط ارکستر نواخته شدند و یراحی به زیبایی آن ها را اجرا کرد.

«توحید نوری» نوازنده پیانو با معرفی یراحی به روی سن آمد و باقی نوازندگان از سن بیرون رفتند تا دو قطعه «باور نکن» و «هر جای دنیای» اجرا شود.

ارکستر به روی سن بازگشت و «مینو قاسم پور» نوازنده توانای ساز «قانون» نیز به جمعشان اضافه شد تا قطعات عربی «غزال» و «من علمک» اجرا شود.

بین دو قطعه «اسیر» و «اشتباه» رای گیری شد و با رای اکثریت تماشاگران ابتدا «اسیر» و سپس «اشتباه» خوانده شد. البته سلوی سوال و جواب بین «نیما رمضان» و «عادل روح نواز» قطعه «اسیر» را شنیدنی تر کرد.

یراحی از «آرون حسینی» خواست تا به جمع نوازندگان اضافه شود و دو قطعه پایانی با حضور او اجرا شود. «شونه هاى تو» و « خدا به همرات» قطعات پایانی این کنسرت بودند.

عادل روح نواز، نیما رمضان، حامد حمید زاده، مهبد شفیع نژاد، مهرداد احمد زاده، امیر فقیه، مجیدرضا پور، اکبر شهریاری و سیامک فتحی نیا نوازندگان یراحی در این شب بودند.

حاشیه:

- امیرعلی بهادری، زایا سلیمان، معین راهبر، مونا برزویی، زهرا عاملی، رستاک، احسان علیخانی، روزبه بمانی، سعید زمانی, میلاد حاتمی، مهدی احمد وند و ناصر فرهودی مهمانان سانس دوم کنسرت یراحی بودند.

- معرفی «روزبه بمانی» و «احسان علیخانی» با تشویق های تمام نشدنی تماشاگران همراه بود.

-گروهی از هواداران یراحی لباسهایی با عکس کاور آلبوم «مثل مجسمه» بر تن داشتند.

- هم خوانی تماشاگران در تمامی قطعات نشان از مورد استقبال قرار گرفتن آلبوم «مثل مجسمه» بود.

- تهیه کنندگی این کنسرت بر عهده «مهدی کرد» بود و شرکت «ققنوس» به مدیریت «محمد حسین توتونچیان» برگزاری آن را بر عهده داشت.

تیم خبری نوای فارس از جناب آقای توتونچیان، حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برای همکاری صمیمانه شان کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q