۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 12:57 ق.ظ

گزارش مفصل کنسرت محمد علیزاده«محمد علیزاده» با فرشته های بالدار همصدا شد

«محمد علیزاده» با فرشته های بالدار همصدا شد

نوای فارس- پریا حیرتی: اولین سانس از تور کنسرت های تابستانه تهران «محمد علیزاده»، 4شهریور ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. این کنسرت که طی 5 سانس برگزارخواهد شد، از استقبال خوب مردم و مخاطبان برخوردار بود.

ساعت 6:30 صندلی خالی کمتری در سالن دیده می شود و همه منتظر شروع کنسرت خواننده و ارکستر مورد علاقه شان هستند. اولین نکته ای که در برخورد اول نگاه ها را جذب می کند، دکور متفاوت استیج است. آدمک های مصنوعی که از سقف آویزان هستند یا گوشه های اسیتج نشسته اند. 6:45 نور های سالن خاموش شد و تیزری به مناسبت ولادت امام رضا (ع) پخش شد. سپس انیمیشن معرفی نوازندگان پخش شد و به ترتیب یک به یک روی استیج آمدند و قطعه شروع کنسرت را نواختند.

علي شهبازي، ايمان ذاكري،اشكان موسوي، سعيد عباسي، اشكان صديق آذر، عظيم روحاني، محمد شعباني، علي پورنگهبان، بهمن ميرزازاده و اميرحسين اويسي نوازنده های این کنسرت بودند.

هنگامی که تماشاگران منتظر حضور «محمد علیزاده» روی استیج بودند، ویدیویی پخش شد و محمد علیزاده قطعاتش را کوتاه کوتاه خواند تا نوبت به قطعه «خیلی برام عزیزه خاطرت» رسید و از تماشاگران خواست تا با او بخوانند. ویدیو قطع شد، محمد علیزاده از گوشه سالن وارد شد و بعد از طی کردن ردیف اول روی استیج آمد. لباس یک دست مشکی با جلیقه سبز رنگ انتخاب علیزاده برای قسمت اول این کنسرت بود. قطعه «خیلی برام عزیزه خاطرت» اجرا شد. علیزاده در پایان این قطعه ضمن خوش آمد گویی به تماشاگران گفت: من قبل تر از محبت مردم فقیر بودم و خدا خواست که حالا ثروتمند ترینم و مردم به من لطف دارند. خوشحالم که باز در تهران کنسرت دارم و خوشحالم که رکورد برگزاری کنسرت در تهران را دارم.

«هواتو کردم»، « اين اولين باره»، «زخم»، «همین که هست» و «فکرشم نکن» به ترتیب اجرا شد و در زمان اجرا نوازندگان سلو های متعدد داشتند که به جذابیت این کنسرت افزوده بود. البته اکت هایشان روی استیج باعث انتقال انرژی به تماشاگران می شد.

برای قطعه بعدی، اتفاقات ویژه ای قرار بود، رخ دهد. مردان سفید پوشی با بال های فرشته ای از گوشه های سالن وارد شدند و حرکات نمایشی اجرا کردند. «شهر باران» قطعه ای بود که با جلوه های بصری خاص اجرا شد و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

در هنگام معرفی نوازندگان، علیزاده استیج را ترک کرد و بعد از تمام شدن موسیقی معرفی نوازندگان با لباسی جدید روی اسیتج حاضر شد. کت مشکی که روی آن جمله «عاشقتونم يه جور خاص» حک شده بود.

«اشتباه»، «غم دنیا»، «سرزنش»، «بی حوصله» قطعات اجرا شده بعدی بودند که با هم خوانی تماشاگران همراه بود. دکور استیج عوض شد و نوازندگان کنار هم روی صندلی های وسط استیج نشستند و دور آن ها شمع هایی چیده شد. این دکور برای قطعه «با این که تنهایی» آماده شد که علیزاده برای خدای خود خواند. «میشه نگام کنی» هم در ادامه این قطعه خوانده شد.

دکوراستیج به حالت اولیه برگشت و این بار جای نوازندگان تغییر کرد. امیر حسین اویسی نوازنده بیس شد و علی پورنگهبان نوازنده کیبورد تا قطعه «برگرد» اجرا شود.

«خیلی خوشحالم» و «جز تو» قطعات آخر این کنسرت بودند تا اولین سانس از تور تابستانه کنسرت های محمد علیزاده به خوبی به پایان برسد.

حاشیه ها :

- در بین هر قطعه علیزاده با هواداران خود صحبت می کرد و تسلط بسیار خوبی روی اجرا و صحبت های میانی اش داشت.

- علیزاده از دو قطعه آینده اش در این کنسرت رونمایی کرد و قسمت هایی از آن قطعات را خواند. البته بیان کرد به خاطر وسواسی که روی قطعاتش دارد، تمایل داردآنهارا بعد از کنسرت خود منتشر کند.

- محمد علیزاده درطول کنسرت گفت: یکی از افتخارات من این است که در کنسرتم، مادر و پدر ها هم حضور دارند.

- مهمان این شب از کنسرت امیرعلی بهادری بود. علیزاده هنگام معرفی او گفت: قبل تر ها ترانه سرا و آهنگساز بود، در آلبوم من هم دو قطعه داشت اما حالا خوشحالم که صدایش را از ماشین ها و خانه های مردم می شنوم. در آلبوم جدید من هم حضور دارد. قطعه ماه عسلش را نیز بسیار دوست دارم.

- اين كنسرت به همت شركت ايران گام به مديريت صدرالدين حسينخاني برگزار شد
 
تیم خبری «نوای فارس» از همکاری بی دریغ خانم «الهه بهادر» روابط عمومی این کنسرت و تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q