۱۴۰۳ بيست و پنجم تير - 08:28 ق.ظ

ششم شهریورماه ۹۴؛«مهدی یراحی» با امپراطور به «تالار شهر کیش» رفت

«مهدی یراحی» با امپراطور به «تالار شهر کیش» رفت

نوای فارس-لی لارضایی: کنسرت ششم شهریورماه مهدی یراحی با حضور نوازنده های حرفه ای واستقبال بی نظیر مخاطبان در جزیره کیش برگزارشد.

این کنسرت راس ساعت ۱:۳۰ بامداد در تالار شهر جزیره کیش در حالی برگزار شدکه انبوه مردم ازهمان ابتدا همخوانی می کردند. اولین قطعه،قطعه کی می تونه حالموبهترکنه بودکه باهمخوانی مردم وبه بهترین شکل ممکن به اجرادرآمد. پس ازاجرای اولین قطعه،یراحی از امیرفقیه نام برد وازوی برای نوازندگی درکنارخودنهایت تشکروقدردانی را به جا آورد.

برای اجرای قطعه دوم یراحی از مردم ساکن کیش خواست اعلام حضورکنند تابه اجرای قطعه عربی خودبپردازد. امشبم گذشت من ندیدمت عنوان قطعه بعدی بودکه پس ار تشویق پی در پی مخاطبان،به زیبایی اجراشد.باشنیدن این قطعه بی شک یراحی رامی توان یکی ازخوانندگان موفق دراجرای زنده دانست.

این روزا عنوان قطعه بعدی این اجرابود که بیش ازهرچیزی برروی سازهای کوبه ای تنظیم شده بود. یراحی درپایان این قطعه گفت: به دلیل هوای گرم ویک قانون نانوشته اینجا بیشتر از آهنگهای شاد استقبال می شود. اما ترجیح می دهم امشب چندقطعه از قطعات آرام از آلبوم مثل مجسمه را هم برای شما اجرا کنم.

قطعه دیگر نیز یک قطعه عربی بودکه درهمنوازی باتمامی سازهای روی سن وهماهنگی با صدای خواننده ،به شکلی کاملا حرفه ای اجرا شد. سپس این خواننده از مردم اجازه خواست تا از اینجا به بعد سری به آلبوم مثل مجسمه بزند و قطعات آن را اجراکند.

شکنجه عنوان اولین قطعه ازآلبوم مثل مجسمه بودکه به اجرا درآمد.این قطعه که با تشویق حضارهمراه بود بامعرفی نوازنده درام به پایان رسید .بازهم قطعه ای ازمثل مجسمه قطعه ای به نام بهونه با انرژی مضاعف وغیرقابل وصفی اجرا شد‌.

یراحی درطول برگزاری کنسرت خود مدام جلوی سن می آمد و با مردم ارتباط برقرار می کرد. پس از اجرای این قطعه یراحی اکبر شهریاری که در طول کنسرت نوازندگی پرکاشن را به عهده داشت، معرفی کرد و با تشویق مردم مواجه شد.

برای قطعه بعدی،مهدی یراحی خود به نوازندگی گیتارپرداخت. این قطعه از خودت خبر بیار نام داشت.مردم با ریتم شنیدنی این قطعه دست زدنهای خود را هماهنگ کرده بودند و به سالن انرژی می دادند. این قطعه به درخواست یراحی با تشویق مردم برای حضور پر انرژی خودشان درسالن به استقبال قطعه بعدی به نام منورها کن رفت.

در لابلای اجرای قطعات مردم مدام از یراحی می خواستند تا قطعه انفرادی را برایشان اجرا کند. در راستای درخواست مردم، انفرادی اجرا شد.وی قبل از اجرای قطعه ای دیگر به معرفی یکی از نوازندگان ارکستر خود پرداخت و گفت: به افتخار نوازنده خوب کییورد کشورمان مهرداد احمدزاده کف بزنیدو سپس طی یک نظرخواهی از همگان قطعه امپراطور را اجرا کرد.

پس از اجرای امپراطور با طراحی قلبی با دستهای خود از آنها نظرخواهی کرد و برای قطعه بعدی، سازش رای آورد.

در ادامه به افتخار عربی زبانان حاضر در سالن قطعه عربی غزال را اجرا کرد که به دلیل ریتمی که داشت با کف زدنهای ممتد مردم همراهی شد.

و در پایان نیز قطعه من علمک را به عنوان قطعه بیز تقدیم حاضران در سالن کرد.

عادل روح نواز (گيتار الكتريك) ، نیما رمضان ( گيتار الكتريك)، حامد حمید زاده ( گيتار باس)، مهبد شفیع نژاد (كيبورد)، مهرداد احمد زاده (پيانو و كيبورد)، امیر فقیه (سينت سايز سمپلر)، مجید رضا پور(درامز)، اکبر شهریاری(پركاشن)،نوازندگانی بودندکه دراین اجرامهدی یراحی را همراهی می کردند.

امیرجوشقانی مجری تلویزیون وآرتین شاهوران علاوه برتیم ملی فوتسال بانوان میهمانان این کنسرت بودند.

در ادامه عکس های اشکان آزادبخت از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q