۱۴۰۳ بيست و پنجم تير - 09:37 ق.ظ

گزارش مفصل «نوای فارس» از کنسرت «سیروان خسروی» تا چند ماه آینده، سیروان با کنسرت خداحافظی کرد

 تا چند ماه آینده، سیروان با کنسرت خداحافظی کرد

نوای فارس - پریا حیرتی: آخرین کنسرت تابستان سیروان خسروی، 9 شهریور ماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در این شب، هوای بیرون سالن طوفانی همراه با باران و هوای داخل سالن گرم و با هیجان بود. هواداران و دوست داران هنر سیروان خسروی بار دیگر جمع شده بودند تا کنسرتی متفاوت و سرشار از انرژی را شاهد باشند.

زمان زیادی طول نکشید تا تمام صندلی های سالن پر شود و کمتر صندلی خالی دیده می شد. با تاریک شدن سالن و حضور نوازنده ها روی استیج، هیجان تماشاگران چند برابر شد و صبرشان رو به اتمام می رفت تا این که سیروان با قطعه «نه نرو» کنسرت را آغاز کرد. این هیجان در طول این قطعه ادامه داشت تا با «نه» گفتن تماشاگران فرو کش کند. سیروان خسروی بعد از این قطعه رو به تماشاگران اعلام کرد تا 5-6 ماه آینده کنسرت در تهران نخواهد داشت و این حرف باعث ناراحتی تماشاگران شد و یک صدا «نه» گفتند.

سلو های متعدد نوازندگان، اکت های روی استیج و اتفاقات دیگر که مختص سیروان خسروی و گروه وی است باعث شده بود که در تمام طول اجرا تماشاگران همراه آن ها باشند و هم خوانی هواداران لحظه ای قطع نشود.
یکی از نکات مهم این شب نور پردازی متفاوت سالن و آتش بازی در دو قطعه «تو خيال كردي بری» و «یه روزی میای» بود.

سیروان خسروی برای تمام قطعات خود ویدیو متفاوت ساخته است که پخش این ویدیو ها از مانیتور های سالن به هنگام اجرا قطعه، انرژی متفاوتی را به حاضران در سالن القا می کند.

تماشاگران این کنسرت در رنج های سنی متفاوت بودند که در تمام طول کنسرت، سیروان خسروی را همراهی کردندو با تکان دادن لوله های شبرنگی که در دست داشتند فضای جالبی به سالن دادند.

«ساعت 9» قطعه ای بود که سیروان خسروی در آن پیانو نواخت، علیرضا ثنایی و امیر دانایی هم با گیتار او را همراهی کردند. دیگر اعضای گروه هم در هنگام اجرای این قطعه، دوستانشان را تشویق کردند.

از ابتدای کنسرت، بین هر قطعه تماشاگران، سیروان گویان می شدند و قطعه «دوست دارم زندگی رو» را درخواست می کردند. سیروان خسروی که این قطعه را به عنوان حسن ختام کنسرتش در نظر گرفته بود، ابتدا یک بار بدون موسیقی آن را با همراهی تماشاگران خواند و سپس گروه نیز به آن ها پیوست با موسیقی و سلو های جذاب گیتار الکتریک این قطعه اجرا شد.

«فرهاد ظریف» و «محمدرضا قدیریان» مهمانان این شب از کنسرت بودند.

«تو خيال كردي بری»، «روزای رویایی»، «به همین زودی»، «خاطرات تو»، «آره»، «بارون پاییزی»، «دوست دارم»، «یه روزی میای»، «بی قرار»، «کجایی تو»، «اگه تو ما من نیستی»، «بازم بتاب»، «عاشقتم»، «ساعت 9» و «دوست دارم زندگی رو» قطعاتی بودند که سیروان خسروی به همراه ارکستر در این شب اجرا کرد.

یاشا حکمی، مجید پروریان، علیرضا ثنایی، نریمان ناعمی، امیر دانایی و علی طاهایی اعضا ارکستر سیروان خسروی بودند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی _ هنری «آوای فروهر» به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ احسان حاجیان، فرهاد فتحی، مهدی اسفندیار، میلاد حسینی و تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q