۱۴۰۳ اول ارديبهشت - 11:13 ب.ظ

با اجرای آثاری از بزرگان فلامنکو؛کولی ها در ایوان شمس تاختند

کولی ها در ایوان شمس تاختند

نوای فارس-محمد عبدالهی: گروه موسیقی کولی به سرپرستی بهروز فرمانی پنجشنبه شب گذشته در ایوان شمس تهران روی سن رفت.

به گزارش نوای فارس؛ گروه موسیقی فلامنکوی کولی به سرپرستی بهروز فرمانی و نوازندگی سعید نجفی با اجرای قطعاتی از موسیقی فلامنکو در پنجشنبه شب 13 شهریورماه در ایوان شمس میزبان مخاطبان و هواداران موسیقی فلامنکو شد.

بر اساس این گزارش؛ تک نوازی گیتار در دوقطعه ، آغازگر این کنسرت در این شب بود که پس از تشکر و قدردانی سرپرست گروه از بهروز فرمانی کرده بود. با اجرای این دو قطعه ، قطعه ای با نوازندگی بهروز فرمانی نوازنده کاخن، سینا خانی زاده و بهروز آقایی در همراهی با سعید نجفی و نیز همراهی «پالماس» (کف زدن های معمول در موسیقی فلامنکو) آنها برای مخاطبان به اجرا در آمد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان خود همراه شد.

قطعه چهارم در این کنسرت اختصاص داشت به اجرای تکنوازی گیتار  و پس از آن اجرای قطعه پنجم با همراهی آرین کشیشی و نوازندگی خوب وی در ساز گیتار الکتریک به سمع مخاطبان رسید  که این قطعه نیز شور خاصی را در آنها ایجاد کرد.

با اجرای قطعه ششم، بخش اول کنسرت گروه کولی در پنجشنبه شب 13 شهریورماه به پایان رسید.

بخش دوم با اجرای تکنوازی سعید نجفی آغاز شد و سپس در ادامه آن تکنوازی های با گیتار الکتریک به اجرا در آمد. قطعات بعدی درهمنوازی گیتار الکتریک با هارمونیکا، سازهای کوبه ای و کوزه به اجرا در آمدند که همگی از قطعات مشهور و بنام آهنگسازان فلامنکو ومشهور دنیا همچون پاکو دلوسیا، ویسنته آمیگو، توماتیو، خراردو نونز و چیکوئلو بودند.

سعید نجفی، آرین کشیشی، محمد غفاری، حسین مویدخواه، سینا خانی زاده، بهروز آقایی   و بهروز فرمانی نوازندگان گروه «کولی» بودند که در این کنسرت به اجرا پرداختند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q