۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 10:08 ق.ظ

گزارش «نوای فارس» از کنسرت «علی زندوکیلی»ستارگان موسیقی و سینما به تماشای گروه زند نشستند

ستارگان موسیقی و سینما به تماشای گروه زند نشستند

نوای فارس - پریا حیرتی: چهارشنبه 18 شهریور ماه، «علی زندوکیلی» خواننده جوان و خوش صدا موسیقی سنتی ایران، پس از انتشار آلبوم «یادی به رنگ امروز» در مرکز همایش های وزارت کشور به روی صحنه رفت. 
این کنسرت که با استقبال خوب مردم مواجه بود، در کمتر از چند دقیقه تمام صندلی های سالن پر شد. ابتدا تیزری از آلبوم «یادی به رنگ امروز» پخش شد و با تاریک شدن سالن، نوازنده های روی استیج آمدند. 

«آتش در آب»، «ساری گلین»، «زندگی خوب»، «گلنار»، «ناردونه»، «تار رباب»، «غروب کوهستان»، «فریاد»، «به سوی تو»، «رفتی»، «فقط دعا کن»، «شب های تهران»، «سیه مو»، «ایران» و «بهار دلنشین» قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا شد. 

اولین مهمانی که توسط زندوکیلی معرفی شد، «ناصر ملک مطیعی» بود. نوازندگان قسمت هایی از موسیقی فیلم «قیصر» را نواختند و تماشاگران ایستاده این اسطوره سینما را، دقایقی تشویق کردند. ملک مطیعی در جواب تشویق های متمادی حضار گفت: خالصانه ترین و صادقانه ترین سلام ها را خدمت شما عرض می کنم. کاش دوستان دیگر من نیز اینجا بودند و از این کنسرت لذت می بردند. من اولین بار است، به کنسرت دعوت شدم و خوشحالم که این جا کنار شما هستم. 

در بسیاری از قطعات هم خوانی تماشاگران به اندازه ای بود که زندوکیلی مجبور به سکوت می شد تا صدای تماشاگران بهتر شنیده شود. 

برای اجرای قطعه «رفتی»، گروه خارج شدند و «سامان احتشامی» تکنوازی پیانو انجام داد. علی زندوکیل با هم خوانی 4000 نفر این قطعه را خواند. 

سینا و صحاب علم، شايان رياحي، افشين بابايي، هومان جلالت، محمد غريبي، امين زمانخواه، رامتين اتابكي، اشکان پویا نیاو اميد غفاریان اعضای گروه زند در این شب از کنسرت بودند. 

«محمد رحمانيان»، «محمد حسين لطيفي»، «همايون شجريان»، « حبيب رضايي»، «اشكان خطيبي»، «رضا تاجبخش»، «حسين معيني كرمانشاهي»، «رضا خرم»، «هنگامه قاضياني»، «نيوشا ضيغمي»، «محمد بحراني»، «كاوه افاق»، «گروه دنگ شو»، «احسان كرمي»، «نيما كرمي»، «لاله اسكندري»، «پويان رمضاني»، «ياحا كاشاني»، «داوود غلامي شيرازي»، «فرزانه كابلي»، «مسعود فروتن»، «هستي مهدوي فر»، «علي سامره» و «داريوش باباييان» مهمانان این شب از کنسرت علی زندوکیلی بودند. 
 
قطعه «ایران» با همراهی «محمد زندوکیلی» اجرا شد. در این قطعه قسمت های از موسیقی فولکور قومیت های مختلف ایران خوانده شد.

قطعه آخر نیز «بهار دلنشین» نام داشت که به «محمد رحمانیان» تقدیم شد. این قطعه با هم خوانی اشکان خطیبی، احسان کرمی، طاها شجاع نوری و محمد زند وكيلی اجرا شد که با استقبال خوب تماشاگران همراه بود.  

این کنسرت به همت آموزشگاه «نغمه پائیز» به تهیه کنندگی «سپهر صاحبی» و مدیریت اجرایی «حسام حسینی» برگزار شد. 

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ گروه 17 و سینا صاحبی کمال تشکر را دارد. 

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q