۱۴۰۳ اول ارديبهشت - 11:17 ب.ظ

سومین شب جشنواره موسیقی تهران برگزار شدعمارت مسعودیه به روایت گروه پالت

عمارت مسعودیه به روایت گروه پالت

نوای فارس-سومین کنسرت جشنواره موسیقی تهران با اجرای گروه پالت در میان استقبال علاقمندان این گروه شب گذشته در عمارت مسعودیه برگزار شد.

جشنواره موسیقی تهران در سومین برنامه خود شب گذشته شاهد برگزاری کنسرت گروه پالت در عمارت مسعودیه تهران بود.

پیش از شروع کنسرت، حبیب رضایی(بازیگر سینما و تاتر) به روال هر شب که یکی از هنرمندان حضور یافته و متنی را قرائت می کند پشت تریبون قرار گرفت و به طور غیر متعارفی در باره این جشنواره و متنی که قرار بود بخواند صحبت کرد.

سپس گروه پالت در میان استقبال خوب مخاطبانشان به در روی صحنه حاضر شدند. امید نعمتی، خواننده این گروه اعلام کرد: قصد نداشتیم پیش از انتشار آلبوم دوم گروه پالت در ایران کنسرت برگزار کنیم ولی وقتی از طرف خانه موسیقی به ما پیشنهاد شد در فستیوال موسیقی تهران حضور داشته باشیم آن را پذیرفتیم و خوشحالیم امروز در میان مخاطبان و علاقمندان هستیم.

در بخش اول این کنسرت، گروه پالت قطعاتی از آلبوم اول خود نظیر یادگار دوست، مثلث، نگاه کن، والس شماره 1و درس علوم را به اجرا در آوردند.

همچنین گروه پالت قطعه ای بی کلام را اجرا کرد که اعلام شد نام این قطعه «عمارت مسعودیه» است.

پس از استراحتی کوتاه، گروه پالت در بخش دوم روی صحنه حاضر شدند. در ابتدای این بخش هم امید نعمتی به نمایندگی از گروه پالت از خانه موسیقی برای برگزاری این جشنواره تشکر کرد و در ادامه قطعاتی جدیدی از این گروه اجرا شد که با استقبال خوب مخاطبان این ژانر از موسیقی مواجه شد.

اعضای گروه پالت در این اجرا روزبه اسفندارمز(سرپرست گروه و نوازنده کلارینت باس و کلارینت)، امید نعمتی(خواننده)، محمد امین طاهری(درامز)، داریوش دهقانی آذر(کنترباس)، مهیار طهماسبی(ویلنسل)، کاوه صالحی(گیتار) و سردارسرمست(آکاردیون وملودیکا) بودند.

عمارت مسعودیه تهران این شبها شاهد برگزاری جشن پانزدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی درقالب جشنواره موسیقی تهران است که از 12 تا 18 شهریور برگزار می شود.

فضای سرسبز عمارت مسعودیه تهران در شبهای مهتابی و نوای موسیقی، فضای متفاوتی را برای علاقمندان موسیقی فراهم کرده است که اغلب در سالن های رسمی به دیدن کنسرت می روند.

امشب و در چهارمین کنسرت این جشنواره گروه شمس به سرپرستی کیخسرو پورناظری به روی صحنه می رود.

علاقمندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت خانه موسیقی با نشانی www.iranhmusic.ir و سامانه www.84200.ir مراجعه کنند.

حاشیه

اجرای سخیف و سبک حبیب رضایی با واکنش منفی بسیاری از اهالی موسیقی قرار گرفت ؛ حبیب رضایی در این اجرا بیشتر به مرز لودگی نزدیک شده بود تا به طنز ... او حتی مصرع "به نام خداوند جان و خرد" حکیم توس را نیز به تمسخر گرفت!

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q