۱۴۰۲ يازدهم اسفند - 12:08 ب.ظ

با استقبال بی نظیر هنر دوستان؛«یادی به رنگ امروز» رونمایی شد

«یادی به رنگ امروز» رونمایی شد

نوای فارس _ پریا حیرتی: عصر دوشنبه 23 شهریور، نشر ثالث یکی از شلوغ ترین روزها خود را سپری می کرد. مراسم رونمایی آلبوم «یادی به رنگ امروز» با صدای «علی زندوکیلی» در این کتاب فروشی برگزار شد.

ساعتی قبل از شروع مراسم، صف طولانی از هواداران این خواننده خوش آتیه تشکیل شده بود. انتظار برای حک شدن امضا خواننده محبوب شان، که به تازگی کنسرتی موفق را سپری کرده است. نکته جالب این مراسم حضور افراد با رنج های سنی مختلف بود، از جوانان 14-15 سال تا افراد میان سال در این صف دیده می شد. 

در ابتدای مراسم، علی زندوکیلی از حضور مردم تشکر کرد. سپس از مهرداد یکتا، مسعود فروتن، بهاره رهنما، علی شوکت، سروش صحت، حسین سلیمانی و گروه زند که دراین مراسم حضورداشتند تشکر و قدردانی کرد.
محمود شبیری (مدیربرنامه)، سپهر صاحبی (تهیه کننده)، حسام حسینی (مدیر اجرایی)، گروه 17 (تیم برگزار کننده) و سینا صاحبی برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم تمام تلاش خود را کردند. 

 

مصاحبه اختصاصی «نوای فارس» با «علی زندوکیلی»

 

- انتظار این گونه استقبال را از هواداران خود داشتید؟
توقع برای هر کس یک آرزو است و من هم آرزو داشتم، وقتی آلبوم منتشر می کنم مورد پسند مردم باشد.


- قطعات این آلبوم به نوعی برای مردم نوستالوژی است، شما با تنظیم مجدد آنهارابازخوانی کردید. ترس نداشتید از این که مخاطب از شما قبول نکند؟
من در تئاتر «ترانه های قدیمی» به کارگردانی «محمد رحمانیان» تنها با یک پیانو این قطعات را اجرا کردم ومردم استقبال خوبی ازآنهاداشتند.از همان جا تصمیم گرفتم این آلبوم را تولید کنم. هم نسلی های من ازشنیدن آن راضی بودند. امیدوارم افرادی هم که با این قطعات خاطره دارند، این اثر را از من قبول کنند. می خواهم حال خوبی با شنیدن این آثار فاخر برای مردم به وجود آورم.


- برای آلبوم بعدی خودتان نیز به بازخوانی فکر می کنید، یا می خواهید جدید کار کنید؟
موسیقی های جدید و متفاوت از من خواهید شنید. این آلبوم آخرین کار نوستالوژی من خواهد بود.


- در قطعات جدیدی که منتشر کردید، نوع ترانه های آن با ترانه های امروزی متفاوت بود، این انتخاب خودتان بود یا ترانه سرا؟
این اتفاقی بود که به خاطر دوستی من با «یاحا کاشانی» رخ داد. اما می خواهم به زبان امروزی باشم، تا با نسلم بهتر ارتباط برقرار کنم. یکی دیگر از دلایل چنین اتفاقی هم این است که من شعر های مولوی، حافظ، خیام و ... زیاد می خوانم. اما قضیه به همین جاختم نمی شود و با ترانه سرایان دیگر هم کار خواهم کرد.

- علی زندوکیلی که اولین کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار کرد، تصور می کرد که سومین کنسرتش در بزرگترین سالن کنسرت تهران باشد؟
من بزرگتر از این ها را، هم تصور کردم. حتی بزرگترین سالن های جهان هم در تصوراتم هست. خدا با من همراه است و این اتفاقات در کنار گروه خوبم، مدیر برنامه عزیزم و تهیه کننده حرفه ای من، رخ خواهد داد. برنامه ریزی درستی داریم و انرژی خوب مخاطبانم باعث این موفقیت شده است.

 

عکس های مریم اسدپور از این مراسم را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q