۱۴۰۳ سي تير - 08:11 ق.ظ

دهم مهر، همزمان با عید سعید غدیر، مهدی یراحی در تالار فخرالدین گرگان به روی صحنه خواهد رفت

مهدی یراحی در تالار فخرالدین گرگان به روی صحنه خواهد رفت

نوای فارس: کنسرت بزرگ مهدی یراحی در گرگان برگزار می شود. محمد رضا ملک زاده، فعال فرهنگی و هنری و مدیر اجرایی کنسرت با اعلام این خبر گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان، روز دهم مهر ماه، همزمان با روز عید سعید غدیر، کنسرت مهدی یراحی، خواننده موسیقی پاپ کشور، طی دو اجرا در ساعت های 18 و 21 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به روی صحنه خواهد رفت.

وی افزود: مهدی کرد، مدیر گروه و نیما رمضان، رهبر ارکستر کنسرت مهدی یراحی هستند که هر دو از چهره های شناخته شده حوزه موسیقی پاپ به شمار می آیند.

ملک زاده تصریح کرد: یراحی، آهنگساز و خواننده آثار متعدد، برنامه ها و مجموعه های تلویزیونی از جمله برنامه ماه عسل است و طی سال های اخیر کنسرت های متعدد در تهران و شهرهای مختلف برگزار کرده است و آلبوم های «منو رهاکن»، «امپراتور» و «مثل مجسمه» سه آلبوم آثار وی هستند که انتشار آلبوم مثل مجسمه اخیرا با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.
وی خاطرنشان کرد: تهیه و مدیریت اجرایی این کنسرت را همراه با ابوذر اسماعیلی ثالث بر عهده داریم و امید دارم یک اتفاق شایسته فرهنگی و هنری در ایام خجسته دو عید بزرگ قربان و غدیر رقم بخورد و بتوانیم رضایت خاطر علاقه مندان را فراهم آوریم.
وی افزود: بلیط فروشی کنسرت از پنجشنبه 2 مهر در گیشه پردیس سینمایی کاپری (تلفن 32359205)، موسیقی روزبه (تلفن 32221371)، موسیقی سل (تلفن32325654) و گالری ساعت مینت (تلفن 32240896)  آغاز خواهد شد و همچنین خرید اینترنتی از طریق سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com امکان پذیر است.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q