۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 01:07 ق.ظ

گزارش مفصل کنسرت «فرزاد فرزین»نوستالوژی همراه با انرژی، از «شراره» تا «شخصی»

نوستالوژی همراه با انرژی، از «شراره» تا «شخصی»

نوای فارس - پریا حیرتی: فرزاد فرزین خواننده محبوب موسیقی پاپ که به زودی آلبومی با نام «شش» را منتشر می کند، قبل ار انتشار این آلبوم کنسرتی با نام «نوستالوژی» برگزار کرد.اولین روز مهر ماه، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، هواداران فرزاد فرزین جمع شدند تا خاطرات شان یادآوری شود.

ابتدا کنسرت ویدیویی از عکس های نوزادی تا بزرگسالی فرزین و سپس صحبت های هنرمندان درباره وی پخش شد.

گزیده ای از ویدیو  کلیپ های فرزاد فرزین در حال پخش بود که نوازندگان یک به یک روی استیج آمدند. پرده ای با عکس فرزاد فرزین از سقف آویزان شد. خواننده با خوان قطعه «شراره» از پشت پرده ظاهر شد. استیج نورانی شد و با آتش بازی، خواندن قطعه «شراره» ادامه پیدا کرد.

فرزاد فرزین برای این کنسرت برنامه ریزی های جالب و جذابی داشت. از آلبوم اول و تیزر آن شروع کرد تا به آلبوم آخر رسید. قبل از شروع هر آلبوم تیزر آن پخش می شد و دکور صحنه تغییر می کرد. برای هر قسمت از کنسرت، سناریو خاص نوشته شده بود. کنسرت های این خواننده که به نمایشی بودن معروف است، این بار نیز توانست، روی استیج بدرخشد. کیوسک تلفنی که جز دکور اولین کنسرت های وی بود نیز به روی استیج کنسرت «نوستالوژی» آمد تمام خاطرات بار دیگر زنده شود.

سلوهای متعدد نوازندگان، بارها هیجان داخل سالن را به اوج خود رساند. هم خوانی تماشاگران لحظه ای قطع نمی شد و از بلندی صدای آن ها به راحتی می توانستیم به محبوب این خواننده و کارهای او در بین مخاطبان موسیقی پی برد. قدرت اجرای این خواننده همراه با اکت های هماهنگ با ملودی از نکات مثبت این اجرا بود.

اميرميلاد نيكزاد، احمد امين پور، ياشار خسروي، مهران خليلي، مهرداد معافي، تايماز اطاعتي، امير عباسي مهر و سهراب رمضان زاده نوازندگان کنسرت «نوستالوژی» بودند. پیمان عیسی زاده نیز به عنوان مدیر برنامه در کنار گروه شوک حضور داشت.  

یاشار خسروی بارها با حرکت دست خود در هنگام ساز زدن، حاضران را با خود همراه کرد. در اواسط کنسرت، فرزین برای تغییر لباس استیج را ترک کرد و نوازندگان یک قطعه اینسترومنتال را اجرا کردند که هر کدام سلو،  بی نظیری را نواختند.

«من و تو»، «پشت صحن»، «ریمیکسی از آلبوم تعقیب»، «به تو مدیونم»، «شانس»، «کی می تونه»، «دونه دونه»، «چیکه چیکه»، «فال»، «نه»، «با تو»، «بچه»، «دوری»، «برگرد»، «ماه عسل» و «ای وای»،  قطعات اجرا شده در این کنسرت بودند.

همچنین ميلادفخرالديني، عليرضا طليسچي، عليرضا افشار و یاحا کاشانی مهمانان سانس اول این کنسرت خاطره انگیز بودند.

کارگردانی صحنه این کنسرت به عهده کیوان ملک مطیعی بوده است.

این کنسرت به همت موسسه «آوای دوران» به تهیه کنندگی «رسول ترابی» برگزار شد.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ امیرهوشنگ امیرشکاری، حمیدرضا امینی، روابط عمومی و تیم حراست نمایشگاه بین المللی تشکر ویژه دارد.

در ادامه گزارش تصویری مفصل از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q