۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 01:13 ق.ظ

گزارش اختصاصی «نوای فارس» از کنسرت «سینا حجازی»حجازی نمره قبولی گرفت

حجازی نمره قبولی گرفت

نوای فارس – پریا حیرتی: سینا حجازی خواننده ای با سبک متفاوت و منحصر به فرد، بعد از سال ها فعالیت در این عرصه، موفق به برگزاری اولین کنسرت خود در هشتمین روز از اولین ماه پاییزی،  در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران شد.

این کنسرت که به همت موسسه «آوای دوران» به مدیریت «رسول ترابی» برگزار شد، از ابتدا با شور و هیجان تماشاگران همراه بود.

ایمان قیاسی قبل از حضور نوازندگان به روی استیج آمد و از تمام تماشاگران درخواست کرد به احترام «شهدای  منا» یک دقیقه سکوت کنند.

سپس نوازندگان یک به یک به روی صحنه آمدند. این کنسرت بر خلاف دیگر کنسرت های پاپ امروزی، ارکستری بزرگ داشت. بابک صفرنژاد، ايمان قياسي، امين قياسي، حسن فرهاني، داريوش بيژني، فريد شيخي، حسین شریفی، آرش احمدي، آرش عيوضي، آرش رهنمون، اشكان محمدیان، پوريا پيرزاده، به رهبری بهنام ابطحی اعضای ارکستر سینا حجازی را تشکیل و به روی صحنه آمدند.  نسترن نفريه، فرناز ملكي و سپیده ایلچی نیز اعضای گروه کر این کنسرت بودند.

اولین آلبوم این خواننده پر انرژی، «رویا» نام داشت. شاید به همین دلیل «رویا» اولین قطعه ای بود که در این کنسرت اجرا شد. «این یعنی صبح شده»، «بذار بگن»، «ای دل»، «بارون»، «هارمونی»، «مامان»، «دیدی داری»، «رفیق»، «تیک تیک تیک»، «لیلی» و «خودتی» قطعاتی بودند که سینا حجازی به اجرای آنها پرداخت. همخوانی تماشاگران در طول اجرای قطعات شنیدنی بود.

از نکات قابل توجه در این کنسرت،  تصاویر متفاوت انیمیشنی بود که همزمان با اجرای هر قطعه از مانیتورها پخش می شد. برای تمام قطعات، انیمیشنی با نقاشی های «بزرگمهر حسین پور» آماده شده بود.

پانته آ بهرام، ميترا حجار، نيوشا توكلي، بزرگمهر حسين پور، شقايق دهقان، محراب قاسم خاني، شقايق فرهاني، ستاره پسياني، زهرا عاملي، صدرالدين حجازي، اشوان و اهورا ايمان از جمله مهمانان اولین کنسرت سینا حجازی بودند.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ امیرهوشنگ امیر شکاری (روابط عمومی موسسه آوای دوران) و روابط عمومی و تیم حراست سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : موسیقی فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q