۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:12 ق.ظ

گزارش مفصل «نوای فارس» از کنسرت «محمد علیزاده»:پاییز فصل محبوب من است

پاییز فصل محبوب من است

نوای فارس پریا حیرتی: در بازار خراب کنسرت ها، «محمد علیزاده» تنها خواننده ای است که به راحتی تک تک سانس هایش را در زمان اندک پر می کند. این بار در ابتدای پاییز، این خواننده محبوب طی 4 سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

«کجا میری»، «هواتو کردم»، «اولین بار»، «زخم»، «خیلی برام عزیز خاطرت»، «فکرشم نکن»، «دل بی تو غم زده»، «اشتباه»، «غم دنیا»، «با این که تنهایی»، «حس آرامش»، «عاشقتم من یه جور خاص»، «شهر باران»، «سوپرایز»، «خیلی خوشحالم» و «جز تو» قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

 

از نکات مهم و قابل ذکر این کنسرت، حضور نوازندگان نامی و چیره دست بود. سلوهای متعدد، اکت خوب و ... این نوازندگان باعث شد تا تماشاگران بار ها نگاهشان به سمت آن ها جذب شود. علي شهبازي، ايمان ذاكري،اشكان موسوي، سعيد عباسي، اشكان صديق آذر، عظيم روحاني، محمد شعباني، علي پورنگهبان، بهمن ميرزازاده و اميرحسين اويسي نوازنده های این کنسرت بودند.

 

محمد علیزاده در ابتدای کنسرت بیان کرد که عاشق فصل پاییز است. با این که عزیزان زیادی را در این فصل از دست داده اما بهترین قطعاتش را در این فصل محبوب ساخته است.

 

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی – هنری «ایران گام» به مدیریت «صدرالدین حسین خانی» برگزار شد.

 

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ «الهه بهادر» و تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کمال تشکر را دارد.

عکس های شیرین رسام از این کنسرت شاهد باشید

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q