۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 01:29 ب.ظ

برای اجرای 6 تا 8 دی ماهبلیت فروشی کنسرت «هم آوایان» آغاز شد

بلیت فروشی کنسرت «هم آوایان» آغاز شد

نوای فارس: بلیت فروشی کنسرت گروه موسیقی «هم آوایان» که قرار است از 6 تا 8 دی ماه جاری در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شود، آغاز شد.

به گزارش نوای فارس، حسین علیزاده و گروه «هم آوایان» در حالی در روزهای 6 تا 8 دی ماه جاری روی سن برج میلاد می روند که شرکت فرهنگی هنری آواسازان ققنوس، بلیت فروشی این کنسرت را از هم اکنون آغاز کرده است.

رپرتوار این کنسرت کاملا جدید است  و طی آن پژمان حدادی تنبک و سازهای کوبه‌ای، علی بوستان شورانگیز، سیامک جهانگیری نی، سینا جهان‌آبادی کمانچه، نگار بوبان عود، صبا علیزاده کمانچه، سیاوش برهانی تار، رادمان توکلی بم تار، محمد انشائی قیچک، سحر ابراهیم قانون و سینا خشک‌بیجاری سازهای کوبه‌ای نوای تار حسین علیزاده را همراهی خواهند کرد.

پیش از این اعلام شده بود، اجرای دی‌ماه حسین علیزاده با همراهی گروه «ضربانگ» و علیرضا قربانی برگزار می‌شود اما به دلیل تداخل اجراها، این کنسرت به اجرای گروه «هم آوایان» اختصاص پیدا کرد و کنسرت گروه «ضربانگ» و علیرضا قربانی به تاریخ دیگری موکول شد .

کنسرت حسین علیزاده با گروه «هم آوایان» و آواز محمدمعتمدی در روزهای 6 تا 8 دی ماه و در ساعتهای 18 و 21:30 در سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.

بلیت فروشی این کنسرت از ساعت 10 صبح روز شنبه 14 آذرماه 94 آغاز شده است. علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند و یا با شماره های٢٢٦٥٥٤٥٩، ٢٢٦٥٥٤٥٧ تماس بگیرند.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q