۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:20 ب.ظ

به عنوان حامی معنوی کمپین یک قطره آب؛ نیلپر به تالار رودکی می رود

نیلپر به تالار رودکی می رود

نوای فارس-سارا یغموری: رهبر و سرپرست ارکستر نیلپر از برگزاری کنسرت این ارکستر در تالار رودکی خبر داد.

نوید گوهری با اعلام این خبر به نوای فارس گفت:  کنسرت ارکستر « نیلپر»به مدیریت ارکستر احسان تارخ طی دو شب در تالار رودکی برگزار می شود.

وی که رهبر و سرپرست این گروه است در ادامه افزود: قرار است در این کنسرت قطعاتی از «آروُ پارت» ، «پِتِریس وَسک» و «وُیتسِک کیلَر»  را برای مخاطبان موسیقی کلاسیک اجرا کنیم.

رهبر این ارکستر که پیش از این «شب وسک»را با استقبال خوب مردم برگزار کرده بود،تاکید کرد: نیلپر قصد دارد تا با اجرای یکی از معروف ترین قطعات «وُیتسِک کیلَر» یکی از آهنگسازان بنام و معاصر کشور لهستان که در ایران خیلی شناخته شده نیست ، برای ارکستر زهی به معرفی این آهنگساز معاصر به مخاطبان ایرانی بپردازد.

وی افزود: ارکستر نیلپر به عنوان حامی معنوی کمپین یک قطره آب، با هدف جلب توجه جامعه به بحران کمبود آب در ایران،  بخشی از اجرا و تبلیغات خود را به این مساله مهم اختصاص داده ایم.

نوید گوهری رهبر و سرپرست ارکسترنیلپر در معرفی اعضای ارکستر خود گفت:  احسان تارخ به عنوان مدیر ارکستر ، پندار پارسی ( کنسرت مایستر)، روناک معماری، فرمهر بیگلو، یاسمن کشاورزی، علیرضا چهره قانی، صبا علی محمدی (ویلن یک )،پویا فراگردی، الناز پگاه، محمد علی قریبی، شیما گشتایی، آناهیتا عظیمی، مرجان فیروزآبادی، مهری احمدی فر و مینا آقارضایی(ویلن دو)،عادل پورصمدی، صبا صفوی، سهراب جلایی و میلاد سنایی (ویلن آلتو)، ماکان خویی نژاد، علی آقاجانی، یاسمن کوزه گر و هستی حامد سپاسی (ویلنسل)، فرشید پاتی نیان وهادی اسماعیلی(کنترباس) نوازندگانی هستند که در این اجرا نیلپر را همراهی خواهند کرد.

ارکستر « نیلپر » 7 و 8 مهرماه ، ساعت 21 در تالار رودکی به روی صحنه می رود و علاقمندان جهت تهیه بلیت می توانند به گیشه تالار وحدت و یا سایت سی گذر مراجعه کنند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q