۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:20 ق.ظ

گزارش مراسم رونمايي «علم باران» در شهر كتاب فرشتهاستقبال غیر منتظره از «ماینس وان»

استقبال غیر منتظره از «ماینس وان»

نوای فارس - پريا حيرتي: پنج شنبه 26 آذر ماه، شهر کتاب فرشته یکی از شلوغ ترین روز های خود را شاهد بود. جمعیت باور نکردنی برای رونمایی و جشن امضا آلبوم «علم باران» اثر گروه «ماینس وان» دور هم جمع شده بودند. 

این گروه راک که در تمام ایران مخاطب دارد، توانسته بود جمعیت زیادی را حتی در سرما به شهر کتاب فرشته بیاورد. از همان ابتدا صف طولانی برای خرید آلبوم تشکیل شد و مخاطبان بی صبرانه منتظر بودند که امضا موزیسین های محبوبشان روی کاور آلبوم نقش ببندد. 

مسعود فیاض زاده (آهنگساز، تنظیم کننده و گیتار الکتریک)، سیامک بغدادی (خواننده و گیتار الکتریک)، حامد مبرز (خواننده)، سعید فیاض زاده (گیتار باس)، علی باغفر (درامز)، سعید توانایی (شاعر) اعضای این گروه بودند که در این مراسم حضور داشتند. هم چنین رضا کریمی تبار (نشر موسیقی کوک) به عنوان ناشر، سپهر سعیدی (مرکز پخش موسیقی رها) به عنوان شرکت پخش آلبوم و رامین مظاهری (صدابردار آلبوم) نیز در این مراسم حضور داشتند. «شهریار مسرور» از جمله چهره های شناخته شده موسیقی راک نیز به عنوان مهمان در این رونمایی حاضر بود. 

بعد از یک جشن امضا یک ساعت اعضای گروه به سوالات مخاطبان پاسخ دادند و از حضور هواداران تشکر کردند. اعضای این گروه بیان کردند که تصور استقبال این چنینی را نداشتند و خودشان سوپرایز شدند.  
مسعود فیاض زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چگونه نام گروه انتخاب شد پاسخ داد که سال ها قبل استودیو موسیقی در طبقه -1 داشته و این نام از آن جا روی گروه گذاشته شده است.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار نوای فارس مبنی بر روند تولید آلبوم گفت: از تابستان سال گذشته ضبط آلبوم را در کنار رامین مظاهری آغاز کردیم و تقریبا یک سال زمان برد. مراحل مجوز گرفتن هم مانند دیگر آلبوم ها طی شد و مشکلی نداشتیم. مراحل مربوط به مجوز آلبوم تقریبا سه ماه طول کشید که البته خود ما تا چند روز اول باورمان نمی شد که مجوز گرفتیم اما رضا کریمی تبار کار غیرممکن رو ممکنش کرد و چیزی که شاید دور از ذهن ما بود یعنی مجوز آلبوم را گرفت.

سپهر سعیدی نیز در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه پخش آلبوم گفت: این آلبوم به صورت فیزیکال در شهر کتاب ها و مراکز موسیقی موجود است. در سایت های معتبر خرید اینترنتی هم به صورت دیجیتال ارائه شده است. 

در ادامه فیاض زاده خبر اجرای زنده این آلبوم را در ابتدای سال 95 داد. بعد از جلسه پرسش و پاسخ، امضا آلبوم ادامه پیدا کرد و به علت ازدحام زیاد ساعت ها طول کشید. 
لازم به ذکر است این آلبوم به تهیه کنندگی «حامد بهداد» روانه بازار موسیقی شده است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q