۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:36 ق.ظ

گزارش «نوای فارس» از کنسرت «امید حاجیلی»کنسرتی با دست های قرمز و صدا های گرفته

کنسرتی با دست های قرمز و صدا های گرفته

نوای فارس: کنسرت امید حاجیلی، اولین روز زمستان در نمایشگاه بین المللی تهران طی 2 سانس برگزار شد. کنسرت های حاجیلی که به انفجار معروف است، همیشه فضای شاد و پر از انرژی و هیجان دارد و شاید بزرگترین عامل موفقیت این خواننده همین انتقال هیجان باشد. این کنسرت که برای 6 بهمن ماه تمدید شده است به همت موسسه «رویال هنر پارس» به مدیریت «پویا زارع فرد» و «مجید عبدی» برگزار شد.

حاجیلی از ابتدا کنسرت از تماشاگران تقاضا داشت که حرکاتشان زیر پوستی باشد تا وی بتواند باز هم روی صحنه اجرا کند.

«بوم بوم»، «دوباره»، «دوست دارم»، «عشق منی»، «ای داد»، «برای عاشقی دیره»، «باریکلا»، «عاشقتم»، «دلبر سیاه»، «بوم بوم»، «بی اختیار»، «ترک دیار» و «باغ مولوی» قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

امید حاجیلی که بیشترین تعداد نوازنده را در بین خوانندگان پاپ دارد، این بار هم با ارکستر کامل و البته کمی تغییر کرده به روی صحنه آمد. حسين شريفي. محسن گرگاني. ارشيا والي. مهدي گل كرمي. محمد مرتضوي نوازندگان ساز های بادی، سميرا ملك، مريم كي احمد، اناهيتا اعتمادي، محمد ماهرويان، علي مرادي و مجيد كمالي اعضای گروه کر و آرشام غفوري، احسان اميدی، سينا پرتوي، انوش تربتي و محسن خاش دیگر نوازندگان حاجیلی در این کنسرت بودند. محسن شریفیان نوازنده نی انبان و آرش صمیمی نیز نوازندگان مهمان کنسرت امشب بودند. وحید اسدالهی و پسرانش محمد و رضا نوازندگان نقاره و گارمون در قطعه «دلبر» درخشیدند.

تا انتها کنسرت شور و هیجان مردم لحظه ای افت نکرد و بار ها هم خوانی ها با صدای جیغ و فریاد آمیخته می شد. این اولین کنسرت حاجیلی با مدیر برنامه تازه اش «پویا افشاری» بود که اعتراف حاجیلی از اخلاق خوبش هنگام معرفی وی جالب بود.

تیم نوای فارس از همکاری بی دریغ گروه 17، یعقوب جهانگیری و تیم روابط عمومی و حراست نمایشگاه کمال تشکر را دارد.
در ادامه عکس های "مریم اسدپور" را از این کنسرت ببینید.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q