۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:45 ق.ظ

علیزاده میلاد را به وجد آوردعاشقانه های صاف وساده به افتخار خدا

عاشقانه های صاف وساده به افتخار خدا

نوای فارس-مهرنوش قضاوتی: محمد علیزاده در اولین روزهای زمستان 94 درحالی روی سن سالن میلاد نمایشگاه تهران رفت، که سیل عظیمی از هواداران او قبل از ورودش به سن، با تشویق از وی دعوت می کردند.

کنسرت چهارشنبه  شب، دوم دی ماه این خواننده یکی از کنسرتهای سه شبه او در روزهای آغازین زمستان بود که با صدای جیغ و سوت تماشاچیان و هوادارانش با پخش کلیپی از مانیتورها آغاز شد.

علیزاده ضمن تشکر از هوادارانش بابت تمام همراهی هایشان ، آلبوم جدیدش که به زودی منتشر می‌شود را به آن‌ها معرفی کرد.

او همراه با خواندن قطعه «احساسی که به تو دارم» روی صحنه حاضر شد. در همان میان به سلام و احوال پرسی با طرفدارانش پرداخت و گفت: من آدم خوشبختی هستم چون محبت مردم همیشه شامل حالم بوده است.

پس از تمام شدن آهنگ اول از این که در کنسرت زمستانه خود هوادارانش را پرشور می‌بیند، ابراز خوشحالی  بسیار کرد و قول داد که اجرای امشب که در ماه تولدش است، از بهترین اجراهایش باشد.

من حیرون تو این روزا هواتو کردم

قطعه «هواتو کردم»، دومین قطعه اجرایی سانس دوم این کنسرت بود که در ساعت 21 برگزار می شد.

او باگفتن دوست داشتنی تر از تو، تو دنیا کسی ندیده... به جان مادرم دوستتان دارم، به طرفدارنش ابراز علاقه کرد.

«من عاشق کسی شدم که خیلی صاف و ساده است»همراهی پرشور جمعیت حاضر در سالن میلاد را همراه شد که نشان از محبوبیت این خواننده در میان آنها داشت.

«مرد که گریه نمی کنه»، همراه بود با  تصاویری از باران و پاییز که حال و هوایی متناسب با ملودی و ترانه آن به سالن می بخشید.

محمدعلیزاده در ادامه اجرای این قطعه دعا کرد همه، کنار کسی که دوستش دارند پایدار بمانند و رو به جمعیت گفت: دوستتون دارم.

این آهنگ با تکنوازی زیبای ویولن به پایان رسید.

او با گفتن «می خوام مهمون ویژه ای رو معرفی کنم که در زندگی موسیقیایی من نقش بسیار زیادی داشته و باعث خاطره سازی های زیادی شده» در همراهی با پیانو قطعه «صدای تو همجنس آرامشه» را خواند و از جمعیت خواست تا با او زمزمه کنند . پس از این همراهی او شهاب اکبری را معرفی کرد و قطعات دلت با منه؛ میشه نگام کنی؛ صدای تو از جنس آرامشه...راحاصل زحمات او دانست و از وی تشکر کرد که با تشویق حاضران مواجه شد.

«کجا میری؟» قطعه بعدی این کنسرت بود.او در همان ابتدای قطعه از جمعیت خواست تا با جیغ هایشان به او انرژی بدهند. جمعیت هم با جیغ های ممتد خود علاقه خود را به این آهنگ نشان دادند.

«این چشمک تو مخصوصه منه» جو را عوض کرد و از همه درباره چگونگی کنسرت پرسید که جواب آنها «عالی» بود. سپس گفت: شاید رکورد های مختلفی در موسیقی پاپ زده ام البته زحمتش را هم کشیده ام اما اینها را همه از خداوند دارم.اوست که به من نگاه کرده است.

او یکی از افتخارات خود را حضور همیشگی پدر و مادرش در کنسرت هایش دانست و گفت: هرچه دارم از دعای مادرم است و سپس قطعه « منم مثل تو مات این قصه ام» را به تمامی پدرو مادرها تقدیم کرد. پس ازآن نیز«دلخوشم نکن» را خواند و گفت: این آهنگ رو برای کسانی خوندم که فکر نمی‌کنند و غرور دارند.پدرم همیشه می گه دلت برای آدمای متکبر بسوزه چون اونها چیزی جز تکبر ندارن، به افتخار همه آدمای واقعی روزگارمون!

میلاد ترابی ؛دیگر مهمان ویژه  او در این شب پرخاطره بود. علیزاده ارکسترش را از بهترین ارکستر های درجه یک دانست و شروع به معرفی اعضای آن کرد. ایمان ذاکری (درامز)، علی شهبازی (گیتا الکتریک)، عظیم روحانی (گیتار اسپنیش)، علی پور نگهبان (گیتار بیس)، محمد شعبانی (پرکاشن)، اشکان موسوی (ویولن)،سعید عباسی (کیبورد)، بهمن میرزاده (بوزوکی)، اشکان صدیق آذر (سیتی سایتر) و در آخر هم امیرحسین اویسی را به عنوان بهترین دوست و رهبر ارکستر خود شمرد.

پس از آن «دل غم دنیاست،میشه نگام کنی؟ »اجرا شد. وی این آهنگ را به کسانی تقدیم کرد که تنها در دل ها داریم شان. در پایان  به آسمان اشاره کرد و گفت:خدای من بیشتر جیغ داره! اول و آخر همه چیز خداست، اونه که همیشه باهامونه..به افتخار خدا! صدای جیغ و دست جمعیت با قطعه بعدی درهم آمیخت..

قطعات همینی که هست، سرزنش، برگرد، مواظبم باش،..از دیگر کار های او بودند که اجرا شدند.

سپس رو به حضار گفت: من حرفه ای کار میکنم اما حرفه ای زندگی نمی کنم، حرفه ای فکر نمی کنم چون که زندگی حرفه ای انسان رو از ریشه اش دور می کنه.

او پس از تشکر از مدیریت شرکت ایران گام قسمتی از آهنگ منتشر نشده اش را خواند که با استقبال طرفدارانش مواجه شد.

«جز تو کی میتونه عزیز من باشه» قطعه بعدی برای اجرا بود که جمعیت حاضر در سالن میلاد با خواندن یک‌صدای این ترانه اشتیاق خود را برای اجرا ی آن نشان داد.

علیزاده ابتدا از تمام کسانی که برای اجرای این برنامه تلاش کردند تشکر کرد و گفت: هدف ما این بود که به شما خوش بگذره امیدوارم اینطور بوده باشه.. ان شاء الله در کنسرت های بعدی با آلبوم جدید کنار هم باشیم.

 قطعه جز تو با همراهی جمعیت قطعه پایانی اجرای سانس دو روز دوم دی ماه 94 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بود که مهر تایید بر استقبال عموم از کنسرتهای این خواننده زد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q