۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:01 ق.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت بنیامینگروه تازه درخشید

گروه تازه درخشید

نوای فارس – پریا حیرتی: بنیامین بهادری بعد از 2 ماه استراحت بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران طی دو سانس به روی صحنه رفت.

در شب سرد تهران، سالن کنسرت فضای گرمی داشت و در دقایق اولیه باز شدن درب های سالن، کمتر صندلی خالی به چشم می خورد. از همان ابتدا ورود صدای فریاد و سوت تماشاگران به گوش می رسید و بی صبرانه منتظر حضور خواننده محوبشان به روی استیج بودند. با تاریک شدن سالن، شور و هیجان به نقطه اوج خود رسید و تماشاگران بنیامین گویان منتظر حضور بنیامین روی استیج بودند.

این کنسرت که اولین اجرای بنیامین با گروه جدید به رهبری آرش سعیدی بود. برنا شفیع زاده، نیما رمضان و ساسان هاشمی اعضای جدید گروه بنیامین موزیک بودند که به همراه آرش سعیدی، علیرضا میرآقا و محمد مجرلو اعضای ارکستر بنیامین را تشکیل می دادند. سلو های متعدد نوازندگان در این کنسرت بارها باعث هیجان تماشاگران و تشویق های ممتد آن ها شد.

هم خوانی تماشاگران در تمام کنسرت از نکات برجسته این اجرا بود به طوری که از ابتدا تا انتها کنسرت صدای تماشاگران واضح شنیده می شد و بارها بنیامین بهادری سکوت کرد تا هوادارانش بخوانند. اوج این هم خوانی در قطعه «چند متر مکعب عشق» بود که بنیامین خودش از تمام افراد خواست تا با او بخوانند.

« حواسم به توئه»، «مدار»، «عاشق شدم»، «آهاى تو »، «آشوب »، «آخ عزيزم»، « عشق احساسه »، « هفته عشق»، «محدوديت»، «ليلى در پاييز »، « خاطره ها»، «چند متر مكعب عشق»، «تنگ غروب»، «لكنت»، «عشق داغ من»، «كجاى دنياى»، «تظاهر»، «ربات»، «عشق در روز قيامت» و «بارانا» قطعاتی بودند در کنسرت امشب اجرا شدند. البته خوانندگی علیرضا میرآقا در قطعه بارانا هم قابل توجه بود.

بنیامین در کنسرت ششم دی ماهش نوید کنسرت هشتم بهمن خود را داد.
لازم به ذکر است ویدیو بخشی از این کنسرت در کانال تلگرام نوای فارس قابل مشاهده است.
این کنسرت به همت موسسه فرهنگی – هنری «آوای باران» به مدیریت «منوچهر حسنی» برگزار شد.
تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ مریم فلاحی، یعقوب جهانگیری و تیم حراست و روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید: 

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q