۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:15 ق.ظ

با اجرای 23 قطعه در یک سانس؛هوای دونفره عبدالمالکی به میلاد رسید

هوای دونفره عبدالمالکی به میلاد رسید

نوای فارس - سمانه سادات امینی: شامگاه روز دوشنبه هفتم دی ماه، علی عبدالمالکی، خواننده جوان و خوش صدای کشورمان در حالی به روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران رفت که طرفدارانش یک صدا او را صدا می زدند. این کنسرت سومین کنسرت او در سال 94 در شهر تهران بود که با استقبال بسیاری رو به رو شد. با وجود این که اجرا نیم ساعت تاخیر داشت اما جمعیت با شور و اشتیاق بسیاری در انتظار خواننده مورد علاقه خود نشسته بودند.

علی عبدالمالکی همراه با قطعه «هوا دو نفره است» به روی صحنه آمد و هم چنان که می خواند از جمعیت خواست که با او همراهی کنند. پس از اجرا قطعه اول وی به طرفداران خود مژده داد که بسیاری از آهنگ هایش را اجرا خواهد کرد و برای آن ها آرزوی شبی به یاد ماندنی کرد.

او قطعات را یکی پس از دیگری و با انرژی بی نظیری اجرا می کرد. قطعه «بیزارم از شمال» ششمین قطعه ای بود که وی اجرا کرد و پس از آن از خانم نرگس جعفری، ترانه سرا این اثر که در بین مهمانان حضور داشتند تشکر کرد.

از دیگر مهمانان ویژه او در این شب به یادماندنی، محسن مسلمان(هافبک تیم پرسپولیس)، مهدی طارمی(مهاجم تیم پرسپولیس)، مهدی احمدوند(خواننده)، مهدی کرد(تهیه کننده ومدیر برنامه های مرتضی پاشایی و مهدی احمدوند)، آرش رحمانی(کارگردان) و محمد چناری بودند.

قطعه «هی تو» در طول کنسرت از طرف جمعیت درخواست می شد و در طول اجرای آن شور و انرژی زیادی سالن را فراگرفت به طوری که عبدالمالکی پس از اجرای آن ابراز خوشحالی اش را از همراهی جمعیت عنوان کرد.

پس از اجرای قطعه «دورت بگردم» او یک به یک به معرفی اعضای گروهش به رهبری امیر فتحی پرداخت. همایون خلیلی(گیتار بیس)، ناصر فلسفی(گیتار الکتریک)،  فراز نصیری(گیتار الکتریک)، علیرضا جعفریه(گیتار اسپانیش)، مرسل وطنی(ساکسیفون و کلارینت)، آرش مردانیان(ویولن)، شهرام افتخاری(پرکاشن الکتریک)، ژیلبرت کواکیان (پرکاشن)، فرهاد باغشی(کیبورد)، علی پناهیان(درام) و امیر فتحی(پیانو و کیبورد). علی عبدالمالکی، امیر فتحی را پایه و اساس گروه نوازنده هایش معرفی کرد و از او صمیمانه بابت زحماتش تشکر کرد.

پایان قطعه «انگاری مریضم» با تکنوازی زیبای نی انبان توسط مسعود پهلوان همراه بود که باعث تشویق و استقبال بسیار جمعیت شد و آن ها یک صدا درخواست اجرای دوباره داشتند و این درحالی بود که علی عبدالمالکی هم همراه جمعیت او را تشویق می کرد.

«آهای مخاطب خاص»، «یهویی»، «به درک»، «تهران شلوغه»، «بی جهت نیست»، «داغ دلم»،«زمستون»، «دیر شد»، «یا هیشکی یا تو»، «چرا من»، «حقیقت»، «چند روز»، «عشق من»، «خوش به حالت»، «وایسا»، «دلکم» و «دلم مونده رو دستم» دیگر قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شد.

قبل از اجرای آهنگ پایانی او از مدیر برنامه ها و تهیه کننده این کنسرت،سام آهنگری بابت زحماتش برای برگزاری کنسرت تشکر کرد و بعد از آقایان نصیری و دیگر عوامل اجرایی کنسرت نیز سپاسگزاری کرد.

قطعه شاد و پرانرژی «انگاری مریضم» آخرین قطعه ای بود که علی عبدالمالکی در کنسرت هفتم دی ماه خود اجرا کرد. در این کنسرت 23 آهنگ اجرا شد که با انرژی بی نظیر علی عبدالمالکی و طرفدارانش همراه شده بود و شبی فراموش نشدنی را برای طرفدارانش رقم زد.

در ادامه عکس های آنیتا اسدی از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q