۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 03:00 ق.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت حامیآمده است که دیگر نرود

آمده است که دیگر نرود

نوای فارس پریا حیرتی: حامی بعد از 5 سال دوری از صحنه، شامگاه 8 دی ماه درتالار وحدت به روی صحنه رفت. این کنسرت که بلیت هایش در کمترین زمان فروخته شده بود، با استقبال خوب رو به رو بود. به طوری که جمعیتی زیادی در گوشه های سالن اصلی و بالکن ها ایستاده اجرا را تماشا می کردند. البته بسیاری از خبرنگاران هم جایشان به یغما رفته بود، ایستاده این کنسرت را تماشا کردند.

شروع این کنسرت یکی از جذابیت های اصلی بود. صندلی که ماکت صورت انسان بود و حامی بر روی آن نشست بود، پشت به جمعیت بالا آمد و با همراهی پیانو رضا تاجبخش قطعه «سوگند» خوانده شد. بعد از اتمام این قطعه پرده ها کنار رفت و از ارکستر امشب که نوازندگان نامی ایران زمین بودند، رونمایی شد تا قطعه «پرستش» را اجرا کنند.

«سفر»، «از تو هیچ وقت نمی رنجم»، «گل مینا»، «فقط نگاه ميكنم»، «حرف عاشقونه»، « ترانه سكوت»، «ماهي دلتنگ»، «خواب سياه»، «خاكستر شب»، «لیلا من کو»، «دیوونگی»، «غزل»، «لالایی» و «خونه سرد من» قطعاتی بودند که در این شب بیاد ماندنی اجرا شدند.

هم خوانی تماشاگران در این شب از کنسرت لحظه ای قطع نمی شد و بار ها حامی از این همه هیجان شگفت زده شد. بعد از اتمام هر قطعه، حامی شناسنامه کار را معرفی می کرد که بیشتر قطعاتی که برای این کنسرت انتخاب شده بود، ترانه های بابک صحرایی بود.

نحوه معرفی کردن مهمانان نیز از قبل برنامه ریزی شده بود، به طور مثال فریبرز لاچینی با قطعه «تک وتنها» معرفی کرد. وقتی قسمتی از آن را خواند، تماشاگران وی را شناختند. حامی بیان کرد که ایشان باعث شده که موسیقی را ادامه دهد.

این کنسرت مهمانان زیادی داشت که هر کدام در کار خود بهترین هستند.  بابك صحرايي، ماني رهنما، سالار عقيلي، عليرضا قرايي منش، هنگام قاضیانی، پوریا ربیعی، یلدا انگالی، امید حاجیلی، اميرميلاد نيكزاد، محمدرضا فروتن، ياشار خسروي و داريوش صالح پور مهمانان این کنسرت بودند.

هر قطعه برنامه ریزی های خودش را داشت از دکور گرفته تا ساز بندی ها، که این باعث شده بود تماشاگر هر لحظه حواسش را به موسیقی و صحنه بدهد. رضا تاجبخش که به تازگی می خواهد پا به حرفه خوانندگی بذارد نیز در این کنسرت با حامی هم خوان شد و البته قسمت هایی از قطعه «حرف عاشقونه» را به تنهایی خواند. در انتهای این قطعه نیز تمام ارکستر به جلوی استیج آمدند و هم صدا شدند.

در بین دو قسمت ، مجری برنامه به روی صحنه آمد وخبری خوشایند به هواداران حامی داد. حامی امسال در رشته هنر، جایزه ویژه صلح می گیرد.

قسمت دوم برنامه با همراهی گروه آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو بود که دو قطعه « ترانه سكوت»، «ماهي دلتنگ»  را اجرا کردند. حامی به خاطر حضور افتخاری این گروه تشکر کرد و گفت در اولین اجرای این گروه به عنوان خواننده مهمان حضور دارد.

محمدرضا عقیلی تنظیم کننده قطعات این کنسرت، با ساز ملودیکا در قطعه «فقط نگاه می کنم» هنرنمایی کرد و حامی به شوخی به او گفت «امشب خیلی خوش تیپی، همین جا بنشین»

آرين كشيشي، شايان رياحي، ناصر رحيمي، كريم قرباني، رضا لعماني، بهنام رهنما، کسری خدیور، هومن غفاری اعضای ارکستر امشب حامی بودند. حامی رهبر ارکسترش را چنین معرفی کرد: رضا براي من هنرمند و یک نابغه نيست، براي من سمبل يه مرد مهربون و یه قلب مهربون که زاده از مادری مهربان است. رضا قسمتی از من است و اگر نبود نیمی از من و موسیقی پاپ نبود. البته شوخی های حین اجرای حامی و تاجبخش نیز به این اجرا صمیمیت خاصی داده بود.

حامی هنگام اجرای قطعه «لالایی» یک مهمان ویژه داشت. «سامیار» برادر زاده اش را روی استیج برد و این قطعه را با حضور او اجرا کرد.

قطعه پاي هم پير شين الهي جديد ترين قطعه حامي با ترانه فريماه حسيني پايان بخش اين كنسرت بود.

اتفاقات این شب، شاید در کمتر کنسرت پاپی رقم بخورد. رنج سنی این کنسرت با دیگر کنسرت های پاپ فرق داشت و اغلب جوانانی که حالا کمی پا به سن گذاشته اند، آمده بودند خاطراتشان را دوره کنند. از صدای جیغ و فریاد هم خبری نبود، بلکه با آرامش کامل قطعات را می خواندند. حامی با این کنسرت ثابت کرد که جایش روی استیج موسیقی ایران خالی است. شروع فوق العاده دوباره او نشانگر ماندنش است.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q