۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:38 ق.ظ

ساری میزبان کنسرتی پر شور بود

ساری  میزبان کنسرتی پر شور بود

نوای فارس - مهرنوش قصاوتي: در روزهای هفتم و هشتم دی ماه, به همت شرکت فرهنگی نسیم مهرآوا به مدیریت اقای محمدغلامی، کنسرت محسن یگانه در سالن سینما سپهر ساری برگزار شد.

این برنامه دومین اجرا محسن یگانه در ساری بود. بلیت های چهار سانس این کنسرت قبل از اجرا توسط سایت ایران اجرا به طور کامل به فروش رسید.

طرفداران محسن یگانه در ساری هیچ چیز از همراهی با او کم نگذاشتند و به محض ورود خواننده محبوبشان هم خوانی با او را آغاز کردند.

قطعات «دنبالش میرم»، «دلکم»، «خاطره بازی»، «خیابونا»، «بیت آخر»، «درکم کن»، «دوست دارم»، «نشکن دلمو»، «هوایی شدی»، «نباشی»، «دیوار»، «بازم بخند»، «سکوت»، «باور کنم» و... یکی پس از دیگری اجرا شدند و در تمام آن ها فریاد ,وجد و شادی حاضران سالن نشانگر علاقه آن ها به خواننده محبوب شان و رضایت آنها از اجرا بود. قطعه بیت آخر که به درخواست مردم در هشتم دی ماه به قطعات اجرایی امشب اضافه شده بود پرشور تر از همه ی قطعات اجرا شد.

ریمیکس قطعات «ماه عسل», «بار و بندیل» ،«آهای خبر نداری» و «خیلی دلم ازت پره» تکمیل کننده قطعات اجرایی کنسرت پر آهنگ امشب بود.

بنیامین بیانی (ساکسفون )، حسن فراهانی (ترومپت )، مجید برومند (گیتار باس )، بابک مالکی فر(گیتار الکتریک)، رامین زواری (درامز)، سعید برادران (پرکاشن )، عماد نکویی (ویولن )، علی ثابت (رهبر ارکستر و کیبورد )نوازندگانی بودند که در این اجرا پر شور محسن یگانه را همراهی کردند و در شادی طرفداران حاضر در سالن سهیم بودند.

فریاد ها این بار برای قطعه «بهت قول میدم» بلند شد. قطعه «بهت قول میدم» جدید ترین کار محسن یگانه است که نوید انتشار آن را در ساری به هوادارن خود داد. 

محسن یگانه در پایان تشکر ویژه ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی و شرکت نسیم مهرآوا که 45 امین کنسرت خود را برگزار می کرد، داشت.

نوای فارس از آقای «ناصر کاظمی» جهت انجام هماهنگی های لازم برای پوشش خبری این کنسرت, نهایت سپاس را دارد

در ادامه عکس های هاله فتاحی از این کنسرت را ببینید:

به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q