۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:30 ق.ظ

گرم ترین شب زمستانی در سالن میلاد نمایشگاهخاطره بازی محسن یگانه با هوادارانش

خاطره بازی محسن یگانه با هوادارانش

نوای فارس - سپيده شاه بيگ: در روزهای زمستانی و پر ترافیک اجراهای زنده این بار نوبت محسن یگانه  بود تا درتاریخ نهم دی و تنها در یک سانس ، منتخبی از آثار پر مخاطب و محبوب  خود را برای دوستدارانش اجرا کند.

با نزدیک شدن به ساعت شروع اجرا سالن انتظار نمایشگاه خلوت تر می شد و هوادارن یگانه که خود را برای برنامه ای پر انرژی آماده کرده بودند به سمت سالن اصلی در حرکت بودند.

اجرای این کنسرت بر خلاف تاخیرهای جا افتاده  در اکثر برنامه ها با کمترین تاخير آغاز شد.

پس از پر شدن نسبی سالن آرم شرکت آوای فروهر بر روی مانیتورهای سالن به نمایش در آمد و ویدئو کلیپی از مجموعه آثار تولیدی این شرکت و همچنین تصاویری از کنسرت هایی که تا اکنون برگزار کرده اند، به نمایش در آمد که با استقبال ویژه ای از سوی حاضران رو به رو شد . با پایان این قسمت در میان تشویق حضار نوازندگان یک به یک به روی صحنه آمدند و مشغول آماده سازی سازهای خود شدند.

قطعه ابتدایی «دنبالش میرم» بود که با تنظیم ریتمیک هیجان اولیه حاضرین را چند برابر کرد. همخوانی دوستداران یگانه از همین قطعه اول و ابراز خوشحالی وی از این بابت از نکات قابل توجه شروع اجرای امشب دراین سانس بود.

با پایان این قطعه محسن یگانه  به جهت ادای احترام رو به جمعیت تعظیم کرد و پس ازآن به حاضرین در سالن برای حضورشان خیر مقدم گفت.

ازدیگر نکات قابل توجه این اجرا همخوانی و همراهی حاضرین در سالن در تمامی قطعات بود که در بعضی قسمت ها بر خلاف انتظار،صدای تشویق ها و همخوانی ها  بیش از حد تصویر شنیده میشد و همین امر باعث میشد تا محسن یگانه حتی در میان اجرای بعضی از قطعات سکوت کند تا لذت شنیدن صدای هوادارانش را از دست ندهد.

قطعات «دنبالش میرم »، «تقدیر»،«دوست دارم»،«خاطره بازی»،«سکوت»،«نشکن دلمو»،«درکم کن»،ریمیکس قطعات آرام (آخه دل من،بمون،عذاب و نمیشه)، «نباشی»،«دلکم»،«هوایی شدی»،«بیت آخر»، «ماه عسل»،ریمیکس «خیابونا» و «کی جای من اومد»،«بازم بخند»،«دیوار»،ریمیکس قطعات شاد با همراهی بی نظیر حضار یکی پس دیگری اجرا شدند.

در فواصل برنامه محسن یگانه ضمن ابراز خوشحالی از گذراندن شبی پر شور و هیجان در کنار  مخاطبان خود ، نوید انتشار اولین تک آهنگ پس از آلبوم «نگاه من» ،با نام «بهت قول میدم»را به زودی به هوادارانش داد و در ادامه توضیحاتش گفت : این آهنگ را باید در زمان های تنهایی گوش داد.

در انتها قطعه «سکوت» که در زمان انتشار آلبوم «رگ خواب» نیز با استقبال چشمگیری از سوی مخاطبان مواجه شده بود به دلیل درخواست بسیار زیاد حاضرین برای بار دوم به عنوان حسن ختام این کنسرت اجرا شد.
مهمانان ویژه این سانس افشین پیروانی ، سامان گوران ،سارا منجزی پور و مهسا کامیابی بودند که با تشویق حاضرین در سالن معرفی شدند.

وحید قاسمی(پرکاشن)،سعید برادران(پرکاشن)،عمادرضا نکویی(ویولن)،علیرضا جعفریه (گیتار اسپانیش)،حسین شریفی(ترومبون)،حسن فراهانی(ترومپت)،بنیامین بیانی(ساکسفون)،مجید برومند(گیتار باس)،بابک مالکی فر(گیتار الکتریک)،رامین زواری (درامز) و علی ثابت (پیانو و کیبورد) و همچنین در مقام رهبر گروه ارکستر در اجرای این کنسرت پر انرژی محسن یگانه را همراهی کردند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی-هنری «آوای فروهر» به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q