۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:56 ق.ظ

با حضور دوست داران موسیقیکنسرت «پروژه آرین کشیشی» برگزار شد

کنسرت «پروژه آرین کشیشی» برگزار شد

نوای فارس پریا حیرتی: جمعه 11 دی ماه کنسرت «پروژه آرین کشیشی» در پردیس چارسو طی 2 سانس با حضور مخاطبان موسیقی اینسترومنتال برگزار شد.

این کنسرت که با استقبال خوب موزیسین ها و مخاطبان موسیقی جدی رو به رو شده بود. ملودی های آشنایی که با تنظیم جدید آرین کشیشی اجرا شد. حضور نوازندگان به نام روی استیج نیز باعث شد، موسیقی خوب و درست به گوش مخاطبان برسد. موسیقی که این روز ها، نبودش به شدت در موسیقی ایران احساس می شود.

آرین کشیشی از جمله موزیسین های جوان است که با وجود سن کم توانسته مورد تحسین موزیسین های باتجربه قرار گیرد و نام خود را به راس جدول بهترین نوازندگان گیتار بیس ایران برساند. وی که در سال گذشته نیز چنین کنسرتی را برگزار کرد، امسال نیز با وجود مشکلات بسیار توانست به بهترین نحو پروژه آرین کشیشی را برگزار کند.

«spam boo limbo»، «شیخانی»، «جامه درویش»، «sepration»، «تشویش»، «smash»، «the lesson»، «deley aman»، «spain»، «new song»، «if this is live» و «alaylughs» قطعاتی بودند که در این کنسرت به زیبایی هر چه تمام تر و با تکنیک های منحصر به فرد نوازندگان اجرا شدند.

حمزه یگانه، رافائل تانسیان، رضا آذر نجات، هومن نامداری، آرین قیطاسی و  سهراب رمضان زاده اعضای گروه پروژه آرین کشیشی بودند.

سلو های بی نظیر نوازندگان روی استیج، اکت و هماهنگی شان از اتفاقات مهم این کنسرت بود که باعث می شد تماشاگران لحظه چشم از استیج برندارند و با تمام حواس موسیقی را گوش کنند. بسیاری از نوازندگان ساز های مختلف برای حمایت بیشتر از این کنسرت بلیت خریداری کرده بودند و با تشویق های پیاپی خود، به گروه انرژی مضاعف انتقال می دادند.

از نکات مهم این کنسرت حضور تهیه کننده ای خارج از دنیای موسیقی بود. خانم آناهیتا درگاهی از نقاشان به نام، تهیه کنندگی این کنسرت را بر عهده داشت. اشکان خطیبی به عنوان مجری طرح و هاتف منتظری مدیریت شرکت فرهنگی هنری باغ شیرین نیز برای اجرای این کنسرت، اعضای گروه را یاری کردند. گروه هنری 17 به مدیریت حمیدرضا امینی نیز تبلیغات و روابط عمومی این کنسرت را برعهده داشت.

از هنرمندان به نامی که در این کنسرت حضور داشتند می توان به نام هایی هم چون شمس لنگرودى، اميد حاجيلى، امیر پوریا، بزرگمهر حسين پور، سردارسرمست، كاميارماندگار، ا مين طاهرى، مازيار يونسى، مهراد هزارخانى، ارسلان وثوق، بهنام بهزاد، شهريار مسرور، محمد رحمانیان، دارا دارایی، همایون مجد زاده، مانی رهنما، مهیار علیزاده، رضا تاجبخش، سام قریبیان، علی بیرنگ، بیژن بیرنگ، نسرین ستوده، حمید امجد، بابک حمیدیان، سعید نجفی،محسن خاش،محمد طباطبایی، افشین عزیزی، علیرضا میرآقا، داریوش صالح پور، امیر عظیمی، احسان امیدی، حامد حمیدزاده، اشکان آبرون، کیان پورتراب، بردیا امیری، بهروز فرمانی، علیرضا شمس، فواد حجازی و .... اشاره کرد.

خلا این نوع کنسرت ها در جامعه موسیقی ایران به شدت احساس می شود. امروزه که دغدغه بسیاری از موزیسین های با تجربه ضعیف شدن گوش شنیداری مردم است، می توان با حمایت های دولتی و بخش خصوصی و البته حمایت ویژه دفتر موسیقی وزارت ارشاد، موسیقی خوب و فاخر را به گوش مردم و دوست داران موسیقی رساند.

در ادامه عکس های مرجان عابدینی و امیررضا رعیتی از متن و حاشیه این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q