۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:46 ب.ظ

گفتگوی ویژه با حسین علیزاده در برنامه این هفته «ساعت 25»

گفتگوی ویژه با حسین علیزاده در برنامه این هفته «ساعت 25»

نوای فارس-برنامه «ساعت 25» این هفته با پخش گفت و گوی اختصاصی با حسین علیزاده پنجشنبه ساعت 00:30 بامداد به روی آنتن شبکه 5 سیما می رود.

برنامه «ساعت 25» این هفته با گفت و گوی ویژه استاد حسین علیزاده، گزارش آخرین کنسرت بهنام صفوی، گزارش کنسرت میثم ابراهیمی و بخش های ثابت اخبار، موسیقی فیلم، موسیقی نواحی و موسیقی کلاسیک به روی آنتن شبکه 5 می رود.

این هفته سعید شهروز از خوانندگان قدیمی پاپ و محمد کاظمی ترانه سرا مهمان برنامه هستند و برنامه ساعت 25 در سری جدید خود که این هفته دومین پخش خود را پشت سر می گذارد با رویکرد جدید مهمان خانه های مخاطبان خود می شود.

در بخش «موسیقی فیلم» به بحث آغاز پیدایش موسیقی در سینمای جهان و تاریخچه آغازین آن پرداخته شده و در بخش موسیقی نواحی بحث «هژبرخوانی» و موسیقی مازندران را شاهد خواهیم بود و بخش موسیقی کلاسیک نیز به سمفونی 9 بتهوون اختصاص دارد.

برنامه «ساعت 25» هر هفته پنجشنبه شب ساعت 00:30 بامداد به روی آنتن شبکه 5 سیما می رود.

 ليست عوامل برنامه «ساعت 25» بدین قرار است: تهيه کننده؛ محمود محمودی٬ کارگردان؛ احمد اطراقچی٬ سردبيران؛ حميدرضا ترکاشوند و زهرا صفایی٬ مجری؛ محمودرضا قدیریان٬ مدیر توليد؛ آرش جهانشاه٬ تصویر و نور؛ مهداد هوشياری٬ تدوین؛ سارا معلم، مسعود صنم، شبنم آدینه، دستياران؛ عباس هوشیاری، محمد بنایی، روابط عمومی؛ شيوا خورسند

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q