۱۴۰۳ نهم خرداد - 10:22 ب.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت «حمید عسگری»شبی سرد اما اجرایی گرم

شبی سرد اما اجرایی گرم

نوای فارس – صبا عرب زاده: حمید عسگری  خواننده محبوب و جوان موسیقی پاپ در یکی از سردترین شب های زمستان به روی صحنه رفت و برای حاضران در سالن میلاد نمایشگاه از عاشقانه های گرم و شورانگیزش خواند. حمید عسگری شامگاه 7 بهمن ماه در سالن نمایشگاه میلاد به روی صحنه رفت، این در حالی بود که به دلیل ترافیک شدید سانس اول کنسرت با یک ساعت تاخیر یعنی در ساعت  هفت و نیم شب آغاز شد. این کنسرت در دو سانس برگزار شد.

در ابتدای کنسرت نوازندگان به روی صحنه رفتند و کنسرت با اجرای موسیقی اینسترومنتال آغاز شد. سپس حمید عسگری کار خود را با اجرای قطعه «به عشق تو» آغاز کرد و بعد از آن قطعات «بیا دنبال من»، «اگر به تو نمیرسم»، «خیلی دوستت دارم»، «دارم میمیرم برات»، «طعنه»، «سنگ غرور»، «ماه من» و «باور» اجرا کرد.

 حمید عسگری در اجرا کنسرت خود در حین آنکه بسیار با شور و شوق و پر انرژی کار کرد عجله­ زیادی نیز برای اجرا داشت. در هنگام اجرا و در سلام و احوال و پرسی که با تماشاگران سالن داشت گفت: راستش من زیاد در کنسرت هایم حرف نمی زنم، امشب هم که به دلیل ترافیک شدید برنامه دیر آغاز شد، بنا براین می خواهم برایتان سنگ تمام بگذارم و به جای حرف زدن برایتان بخوانم و بخوانم و از شما انرژی بگیرم.

وی سپس به اجرای قطعات «من کجای زندگیتم»، «خنده و گریه»، «تقاص»، «گریه مرد»، «کناریت»پرداخت.

در ادامه حمید عسگری قطعه «بارون» را جرا کرد وی قبل از اجرای این قطعه گفت: این قطعه را به مادر تقدیم می­کنم، عزیزترین موجودی که می توان به آن عشق ورزید، تماشگران حاضر در سالن در حین اجرای این قطعه حمید عسگری را همراهی می­کردند و همراه با وی می­خواندند. این قطعه با استقبال گرم مردم همراه شد.

در معرفی میهمانان ویژه حمید عسگری از حضور رضایا در سالن خبر داد و ابراز امیدواری کرد که به زودی وی را درجمع خوانندگان مجاز کشور ببیند.

از دیگر میهمانان ویژه حاضر درسالن مسعود سعیدی و شهاب مظفری بودند.

در اجرای قطعه بعدی که قطعه «تلافی» بود حمید عسگری با حالت طنز و شوخی رو به تماشاچیان گفت: احتمالا خیلی ها از این قطعه خاطره دارند کسانی که دلشان از عشقشان پر است ولی اهل تلافی نیستند.

در ادامه کنسرنت  نوازندگان گروه به تکنوازی پرداختند و بعد از هر تکنوازی حمید عسگری به معرفی نوازنده ساز پرداخت. میلاد عالمی (ویولون)که با اجرای زیبای خود تماشگران را به تحسین وا داشت، مهدی قاسمی (گیتار بیس) غوغایی در سالن بر پا کرد و جمعیت را با خود همراه نمود، محمدعلی نصرالهی(گیتار الکتریک)، علی شمس عابدی(ساکسیفون)، منصور جنید(کیبورد)، سعید صارمی (سازهای کوبه ­ای) با نواختن ساز خود شور و شوق مردم سرزمینهای گرمسیر را درشبی سرد برای جمعیت حاضر در سالن به ارمغان آورد و درآخر درام نواز و سرپرست ارکستر(امین قومی نژاد)، فرهاد بهبهانی( گیتار اسپانیش)، پس از معرفی و تکنوازی نوازندگان حمید عسگری قطعه «ستاره» را اجرا کرد.

اما قبل از آن از تمامی تماشگران خواست تا با روشن کردن چراغ قوه­ گوشی هایشان به سالن فضای شاعرانه ببخشند و حال و هوای ترانه را با این کار تداعی نمایند.

بعد از آن قطعات «فرشته» و «قسمت» اجرا شد. حمید عسگری در پایان قطعه «خوشبختی» را اجرا کرد.

موسسه فرهنگی – هنری «سل فا»  به مدیریت مجید طوسی تهیه کنندگی این کنسرت را برعهده داشت.

در ادامه عکس های آنیتا اسدی از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q