۱۴۰۳ نهم خرداد - 09:36 ب.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت بنیامین بهادریبنیامین بهادری: این جو به راحتی بدست نمیاد

بنیامین بهادری: این جو به راحتی بدست نمیاد

نوای فارس پریا حیرتی: هشتم بهمن ماه 94 وعده دیدار مجدد بنیامین بهادری با مخاطبانش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بود. بنیامین بهادری خواننده محبوب موسیقی پاپ که همیشه کنسرت های پر هیجانی را برگزار می کند، این بار نیز با استقبال خوب هوادارانش روی استیج رفت.

شب پر ترافیک تهران، صف طولانی پارکینگ و در ادامه صف چک بلیت ختم به خیر شد و تماشاگران یک به یک وارد سالن شدند تا اجرای خواننده محبوبشان شروع شود. با تاریک شدن سالن صدای فریاد های تماشاگران به اوج خود رسید و بنیامین گویان منتظر حضور وی روی استیج بودند.

نوازندگان یک به یک روی استیج آمدند و شروع به نواختن کردند تا صدایی از پشت استیج به گوش رسید. «حواسم به تو» اولین قطعه ای بود که برای شروع این کنسرت انتخاب شده بود.

بعد از اتمام این قطعه، بنیامین ضمن سلام و احوال پرسی بیان کرد که این جو به راحتی بدست نمیاد. تا به حال کنسرت هایم سانس اولی با این هیجان نداشته است. هر جای دنیا که فارسی زبان ها جمع بودند، من اجرا داشتم اما تا به حال این هیجان را برای سانس اول تجربه نکرده ام.

بنیامین در این شب قطعات «خاطره ها»، «لیلی در پاییز»، «عاشقت شدم»، «هفته عشق»، «عشق داغ من»، «تنگ غروب»، «آخ عزیزم»، «مکعب عشق»، «قهوه»، «آشوب»، «آهای تو»، «تضاهر»، «ربات»، «عاشقی با تو»، «لکنت»، «عشق احساس»، «عشق در روز قیامت»، «کجای دنیا» و «مدار» را اجرا کرد.

 محسن بهینی، برنا شفیع زاده، نیما رمضان و ساسان هاشمی، علیرضا میرآقا و محمد مجرلو به رهبری آرش سعیدی اعضای ارکستر بنیامین را تشکیل می دادند.

حاشیه ها:

- سینا شعبانخانی از مهمانان این شب از کنسرت بنیامین بود که قسمتی از قطعه «جادوی خاص» را روی استیج اجرا کرد.

- علیرضا میرآقا مانند کنسرت قبلی بنیامین قسمتی از قطعه «تظاهر» را خواند.

 این کنسرت به همت موسسه فرهنگی – هنری «آوای باران» به مدیریت منوچهر حسنی برگزار شد.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ مریم فلاحی و تیم حراست و روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های علی مجلسی از این کنسرت را ببینید:
 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q