۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 02:05 ب.ظ

بعد از اعلام بازگشت سالار عقیلی به جشنواره:سيروان خسروي به ناعدالتي ها واكنش نشان داد

سيروان خسروي به ناعدالتي ها واكنش نشان داد

نوای فارس پریا حیرتی: حضور سالار عقیلی در یک شبکه معاند در طول هفته گذشته بسیار خبر ساز شد. ابتدا حذف وی از جشنواره موسیقی فجر و سپس اعلام رسمی حمیدرضا نوربخش(مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر) مبنی بر حضور مجدد وی در جشنواره حاشیه های زیادی داشت. سیروان خسروی خواننده موفق پاپ یکی از افرادی بود که سکوت را شکست و به این تصمیم ناعادلانه واکنش نشان داد. زانیار خسروی برادر سیروان خسروی از جمله خوانندگانی است که به علت پخش ناخواسته قطعاتش از سایت رادیو جوان، ممنوع الکار شده است. این ممنوع الکاری در شرایطی است که بسیاری از خوانندگانی که با این سایت همکاری داشته و یا قطعاتشان به طور ناخواسته از این سایت پخش شده، ممنوع الکاری شان برطرف و مانند گذشته کنسرت های خود را برگزار می کنند.

سيروان خسروي با انتشار متني در اينستاگرام خود به ممنوع الكاري برادرش زانيار خسروي اعتراض كرد:

«بيش از ٣ ماه از ممنوعيت فعاليت برادرم به اتهام همكارى با سايت راديو جوان گذشته است! منظور از همكارى ، استفاده بدون اجازه اين سايت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز كشور است. به چه حقى فقط زانيار خسروى بايد شامل اين ممنوعيت باشد؟ اگر اين اتهام ثابت نشده و پوچ بايد منجر به ممنوع الفعاليت شدن شود ، بايد تمامى خوانندگان مجاز كشور شامل اين ممنوعيت شوند.

جناب آقاى جنتى ، وزير محترم ارشاد ؛

در ابتداى پاييز كه تمامى خواننده هاى مطرح پاپ كشور ممنوع الفعاليت بودند ايا واكنشى به اين موضوع نشان داديد؟ حتى اگر اين موضوع شايعه اى بيش نبود آيا فكر نميكنيد نيازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما ، به عنوان بلندپايه ترين مقام دولتى كشور در امر هنر بود؟

چگونه است كه در مورد آقاى سالار عقيلى كه براى چندمين بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسيار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه هاى ماهواره اى معاند عمل كرده اند ، سريعا و شخصا واكنش نشان داده ايد؟ نكته جالب اين است كه هيچ اظهار ندامتى نيز از سوى ايشان انجام نشده ولى با اينكه خوانندگان پاپ طى يك نامه رسمى و سرگشاده از شخص رييس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى كردند ، هيچگونه واكنشى نشان نداديد.

چرا بايد امثال سالار عقيلى ها از چنين مصونيتى برخوردار باشند كه طبق قانون كشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانيار خسروى ها نه طبق قوانين كشور عزيزمان ، بلكه طبق سليقه مسوولين رفتار شود؟

حقايق ناگفته ، بسيار بيشتر از اين چند سطر بوده و هست.

منتظر پاسخ صريح و سريع مسوولين در اين مورد هستم.

سيروان خسروى»

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q