۱۴۰۳ نهم خرداد - 08:35 ب.ظ

در نشست خبری «اطاق ساکت» عنوان شدعدم حمایت اسپانسر باعث تاخیر در انتشار این آلبوم شد

عدم حمایت اسپانسر باعث تاخیر در انتشار این آلبوم شد

نوای فارس – پریا حیرتی: نشست خبری آلبوم «اطاق ساکت» با صدای مجتبی کبیری، روز شنبه دهم بهمن ماه با حضور عوامل آلبوم برگزار شد.

کبیری در ابتدای نشست ضمن خوش آمد گویی به خبرنگاران بیان کرد: این آلبوم نسبت به دیگر آلبوم های پاپ متفاوت است و سلایق مختلف را در بر می گیرد. در بخش ترانه با وجود آن که از ترانه سرایان خوش نام ترانه به دستمان رسید، اما از ترانه سرایان جوان و تازه کار استفاده کردیم. ملودی های زیبایی نیز روی این ترانه ها قرار گرفت.

کبیری در ادامه گفت: پروسه زمانی این آلبوم به خاطر بروز برخی مشکلات به درازا کشید. ما نزدیک به شش ماه در مرحله انتخاب ترانه بودیم. بعد از آن وارد بحث ملودی سازی شدیم. خود من با مشورت دوستان برای بعضی قطعات ملودی ساختم و دیگر افراد نیز به من کمک کردند که از همین جا از آن ها تشکر می کنم. از اواخر سال 91 ما پروسه تولید را آغاز کردیم و اواخر سال 93 مجوز های این آلبوم کسب شد. اما به دلیل حمایت نشدن از سمت اسپانسر ها، انتشار آلبوم طولانی شد. از زمانی که اینترنت وارد قضیه موسیقی شده است، فروش آلبوم های موسیقی به شدت کاهش یافته است. برای همین تصمیم داشتیم با حضور اسپانسر این ضرر ها را جبران کنیم. متاسفانه بعد از پیدا نشدن اسپانسر خود من به عنوان تهیه کننده و سرمایه گذاراقدام کردم و با صحبت هایی که با آقای مهدی کاشی انجام دادم، البوم «اطاق ساکت» به مرحله پخش رسید.

خواننده آلبوم «اطاق ساکت» درباره برگزاری کنسرت هایش گفت: من از جمله خوانندگانی بودم که دو سانس در سالن وزارت کشور کنسرت برگزار کردم و هر دو سانس با استقبال خوب رو به رو شد. بحث های مالی جای خود اما باید امروز هم از سمت مردم حمایت شوم. بعضی افراد سعی در تخریب هنرمندان دارند. در حال حاضر سالن ها مبالغ بالایی می گیرند و زمان هم نمی دهند. من کنسرت های متفاوتی برگزار خواهم کرد و به طور قطع در زمان اجرا متوجه این تفاوت خواهید شد.

کارن زیاری رهبر ارکستر مجتبی کبیری نیز درباره کنسرت های این خواننده بیان کرد: من در نشست خبری آلبوم «شب و روز» کنار آقای کبیری بودم و خوشحالم که امروز هم کنار ایشان هستم. ما برای کنسرت تصمیم های بسیاری داریم. به طور مثال قرار است با هلی کوپتر وارد سالن کنسرت شویم.

کبیری درباره برنامه آینده اش گفت: من به تازگی ریمیکس قطعه «ساز مخالف» را منتشر کردم و این شروع دوباره کار های من بود. به زودی هم قطعات هیت و جدید را روانه بازار خواهم کرد تا افراد متوجه تفاوت های جدید من شوند.

این خواننده درباره انتخاب نام آلبوم گفت: نام آلبوم را «اطاق ساکت» گذاشتیم چون وارد یک اطاق با سوپرایز های ویژه می شوید. مانند کسی که برای تولدش سوپرایز می شود. نمی داند که وقتی وارد یک خانه ساکت می شود، قرار است چه اتفاقاتی رخ بدهد. 

منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q