۱۴۰۳ نهم خرداد - 09:52 ب.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از کنسرت سیروان خسرویسیروان خسروی: امشب کاری کنید که حالا حالا ها یادم نره

سیروان خسروی:  امشب کاری کنید که حالا حالا ها یادم نره

نوای فارس – پریا حیرتی: سیروان خسروی خواننده محبوب موسیقی پاپ آخرین کنسرت زمستانی خود را 11 بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد. این کنسرت که از مدت ها قبل تمام بلیت هایش به فروش رفته بود، در زمان اندک تمام صندلی های سالن پر شد و تماشاگران بی صبرانه منتظر شروع کنسرت بودند.

تاریکی سالن نوید شروع کنسرت را می داد و شمارش معکوس نقش بسته روی مانیتور های سالن، هیجان جاری در سالن را به نقطه اوج خود رساند. نوازندگان یک به یک به روی استیج آمدند و بر خلاف همیشه سیروان هم زمان با نوازندگانش روی استیج حاضر شد. با حضور سیروان صدای دست و فریاد تماشاگران بالا گرفت و منتظر شروع اجرا شدند. «توخیال کردی بری» برای شروع این کنسرت انتخاب شده بود. بعد از اتمام این قطعه، سیروان خسروی ضمن خوش آمد گویی به تماشاگران گفت: کنسرت امشب کاری کنید که حالا حالا ها یادم نره .

قطعات «آره»، «من عاشقت شدم»، «عاشقتم»، «کجایی تو»، «بارون پاییزی»، «بی قرار»، «اگه تو مال من نیستی»، «به همین زودی»، «بازم بتاب»، «نه نرو»، «دوست دارم»، «یه روی میای»، «خاطرات تو»، «دلم گرفته» و «دوست دارم زندگی رو» برای کنسرت امشب انتخاب شده بودند که با همراهی و هم خوانی تماشاگران به بهترین نحو اجرا شدند.

سلو های متعدد نوازندگان و البته تصاویری که از مانیتور های سالن پخش می شد هر لحظه هیجان و انرژی را به سالن تزریق می کرد. اوج هیجان سالن زمانی بود که زانیار خسروی معرفی شد. تماشاگران برای دقایقی زانیار خسروی را تشویق کرده که اون دو بار مجبور به ایستادن شد. محسن یگانه مهمان دیگر این کنسرت بود که سیروان خسروی در هنگام معرفی اش گفت: کنسرت هایی که محسن حضور دارد شانسی خوب می شود، باید استخدامش کنیم که همیشه بیاد. نفیسه روشن نیز دیگر مهمان سانس دوم کنسرت سیروان خسروی بود که سیروان از ببر ایشان تعریف کرد.

تسلط سیروان خسروی به اجرا و خواندن همراه با اکت باعث شده که هواداران بسیاری پیدا کند و تمام کنسرت هایش با استقبال خوبی رو به رو شود. یاشا حکمی، علیرضا ثنایی، نریمان ناعمی، امیر دانایی، مجید پروریان و علی طاهایی اعضای ارکستر امشب سیروان خسروی بودند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی – هنری «آوای فروهر» به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد.

تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ  احسان حاجیان، فرهاد فتحی، میلاد حسینی و تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کمال تشکر را دارد.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q