۱۴۰۳ سوم ارديبهشت - 01:24 ق.ظ

پالت بر صحنه برج میلاد رنگ پاشید

پالت بر صحنه برج میلاد رنگ پاشید
 نوای فارس-سمانه سادات امینی: اولین اجرای جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد،توسط گروه پالت برگزار شد.

شامگاه 24 بهمن ماه، با تاخیر متداول نیم ساعته،گروه پالت بعد از تک نوازی هنرمندانه تمبک توسط صادق شریعتی، به روی صحنه رفت تا سانس دوم از کنسرت های خود را در جشنواره موسیقی فجر اجرا کند.

اجرای موسیقی توسط هنرمندان جوان قبل از کنسرت های پر مخاطب از ویژگی های جشنواره موسیقی سی و یکم است تا فرصتی برای حضور هنرمندان جوان نیز در جشنواره فراهم شود.

گروه نوازندگان به ترتیب وارد صحنه شدند و در جایگاه خود قرار گرفتند و در آخر امید نعمتی، خواننده گروه با اجرای قطعه «یادگار دوست» وارد صحنه شد.

اسامی اعضای گروه پالت به شرح زیر است: روزبه اسفندیاری(کلارینت)، داریوش دهقانی آذر(کنترباس)، مهیار طهماسبی(ویولنسل)، کاوه صالحی(گیتار)، سردار سرمست(آکاردئون)، محمد امین طاهری(درامز) و امید نعمتی(خواننده).

قطعات «لیلی»، «شهر من بخند»، «برادرا»، «نرو،بمان»، «آبی»، «ماهی و گربه»، «سال تا سال» ، «نیمی از ما»، «سرزمین های شرقی»، «والس شماره 1»، «مثلث» و «برادر غرق خونه»، دیگر قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

پس از استراحتی کوتاه، گروه دوباره به صحنه بازگشتند و دو قطعه «برهی دیدم برگ خزان» و «خانه به دوش» را با تنظیمی متفاوت بازخوانی کردند.

قبل از بازخوانی قطعه زیبای «خانه به دوش»، امید نعمتی با تعریف خاطره ای از سفر گروه به اروپا، اظهار امیدواری از اجرای کنسرت همراه با نوازندگان خارجی در ایران کرد.

قطعه زیبای «نیمی از ما» که عاشقانه ای غمگین برای متولدین دهه 60 است، به نوید محمزاده که در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سیمرغ بلورین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرده بود، تقدیم شد.

گروه پالت در این کنسرت میزبان میهمانانی چون، سجاد افشاریان(نویسنده، بازیگر و کارگردان)، دارا دارایی(نوازنده)، آرمان گرشاسبی(خواننده)، ایمان صفایی(گرافیست) و هانا کامکار(نوازنده) بودند.

از نکات شاخص این کنسرت حضور جمعی از کودکان کار در سالن بود که امید نعمتی ضمن گفتن جمله امیدوارم در آینده موزیسین شوید، برای تمامی آنها آرزوی موفقیت کرد.

قطعه دلنشین «نرو،بمان» پایان بخش این کنسرت به یاد ماندنی بود و جمعیت حاضر در سالن با تشویق ها و همراهی پر انرژیشان گروه را به پشت صحنه بدرقه کردند.
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q