۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:51 ق.ظ

به آهنگسازی و سرپرستی حمید متبسم؛سالار عقیلی با «تو» روی سن می رود

سالار عقیلی با «تو» روی سن می رود

نوای فارس-لی لا رضایی: سالار عقیلی از برگزاری کنسرت «تو» به سرپرستی و آهنگسازی حمید متبسم خبر داد.

سالار عقیلی در گفت و گو با نوای فارس، از برگزاری کنسرت جدید خود به عنوان «تو» خبر داد و گفت: این کنسرت در روز 11 مهرماه در ساعت 21 در سال همایشهای برج میلاد برگزار می شود. سرپرستی این کنسرت همراه با آهنگسازی آن را حمید متبسم به عهده دارد .

وی افزود: در این کنسرت نوازندگانی همچون حمید متبسم(سرپرست و آهنگساز)، سمیرا گلباز(سه تار)، پویان بیگلر و پدیده احرارنژاد( تار)،آوا ایوبی و جلال امیرپور سعید( بم تار)،نوشین پاسدار و بهناز بهنام نیا(بربت)، افشین بابایی و سینا خشک بیجاری(تمبک و سازهای کوبه‌ای) در کنار ما حضور خواهند داشت.

این کنسرت در روزهای نزدیک به اجرا از تخفیف ویژه برخوردار شده است و از آنجایی که قیمت واقعی بلیت ها از 40 تا 90 هزارتومان تعیین شده است، در تخفیف به قیمت مناسب می توان نسبت به خرید آن اقدام کرد. در این تخفیف قیمت بلیت ها از 16 تا 34 هزارتومان تخمین زده شده است.

کنسرت «تو» به سرپرستی و آهنگسازی حمید متبسم و با صدای سالار عقیلی در روز 11 مهرماه 93 در سالن همایشهای برج میلاد واقع در آدرس: تهران-بزرگراه چمران جنوب- خروجی حکیم غرب-خروجی بیمارستان میلاد-برج میلاد  برگزار می شود.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q