۱۴۰۳ بيست و هفتم تير - 07:49 ب.ظ

فراخوان بزرگ ارکستر سمفونیک و کر بزرگ «بل کانتو»

فراخوان بزرگ ارکستر سمفونیک و کر بزرگ «بل کانتو»
نوای فارس: ارکستر سمفونیک و کُر بزرگ بل کانتو به رهبری نیما پناهی ها ، «شور آواز» را به صحنه تالار وحدت می‌برد .

بدین منظور ، با توجه به نزدیک شدن به اجراهای شور آواز و همچنین پروژه‌های دیگر این گروه ، فراخوان رسمی بل کانتو برای پیوستن خوانندگان کُر و آواز به شرح زیر منتشر می‌شود .
نظر به لطف و استقبال میهمانان گران‌قدر بل کانتو در کنسرت‌های آواز زیبا ، همچنین شور و اشتیاق بسیاری از هنرمندان عزیز برای پیوستن به کُر بزرگ بل کانتو ، " شور آواز " عنوان رسمی پروژه جدید بل کانتو نام گرفت .
بر طبق این فراخوان ، از خوانندگان کُر و خوانندگان آواز ، برای حضور دائم و پیوستن به کُر بزرگ بل کانتو دعوت به همکاری می‌گردد .
همچنین آخرین‌مهلت برای پیوستن به این گروه تاریخ ۹۵/۰۳/۱۲ تعیین گردیده که از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت هماهنگی‌های لازم با شماره روابط عمومی بل کانتو ۰۹۳۰۲۹۰۴۰۶۳ تماس حاصل نمایند .
پذیرش بل کانتو به‌صورت حضوری و با اختصاص ۱۵ دقیقه زمان برای هر خواننده و با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود و تنها با چند سؤال ساده توانایی خوانندگان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد .
گفتنی است معیار اصلی برای حضور خوانندگان در کُر بزرگ بل کانتو ، تسلط نسبی بر سلفژ ، وسعت صوتی مناسب و سلامت شنوایی است و سوابقی چون حضور در کلاس‌های آواز و سابقه فعالیت در کُر ، معیار انتخاب برای این گروه نمی‌باشد .
کُر بل کانتو در حال حاضر ، یک گروه کامل و متشکل از حدود ۵۰ خواننده است . به‌موازات فعالیت‌های این گروه اصلی ، کارگاه‌هایی با عنوان آموزش سلفژ تخصصی به‌صورت گروهی نیز به فعالیت مشغول‌اند که بخشی از این عزیزان به‌زودی در ترکیب بل کانتو قرار می‌گیرند .
همچنین عزیزانی که با دعوت بل کانتو بر طبق این فراخوان تا تاریخ ۹۵/۰۳/۱۲ به ترکیب اصلی این گروه می‌پیوندند .
با سپاس از حمایت‌های همیشگی علاقه‌مندان بل کانتو ، به‌زودی خبرهای تازه‌ای از ترکیب نوازندگان ارکستر ، چگونگی اجرای نمایش و اپرا و همچنین تاریخ اجرای پروژه‌های مختلف بل کانتو را به آگاهی می‌رسانیم .

صفحه رسمی ارکستر سمفونیک و کُر بزرگ بل کانتو در اینستاگرام :

https://www.instagram.com/bel_canto_symphony_orchestra
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q