۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:54 ق.ظ

پس از انتشار «نغمه های صلح» با حضور «لوریس چکناواریان»؛ «شهریار کهن‌زاد» آلبوم «این یا آن» را منتشر می‌کند

 «شهریار کهن‌زاد» آلبوم «این یا آن» را منتشر می‌کند

نوای فارس-یک پزشک متخصص که اعتقاد دارد «موسیقی برایش حرفه‌ای نیست اما به شدت در آن جدی است»، پس از انتشار آثاری چون «نغمه‌های صلح» (با صدای خودش و تنظيم اركسترال لوريس چكناواريان)، اثر جدید خود را در قالبی متفاوت و حرف‌های جدید به بازار موسیقی کشور می‌فرستد.

دکتر «شهریار کهن‌زاد» که جزو چهره‌های جهانی ایران در جراحی «تغییر جنسیت» به شمار می‌رود و تاکنون توانسته هویت واقعی بیش از 150 نفر با اعمال جراحی پیچیده به آنها بازگرداند، جدیدترین اثر خود را به بازار موسیقی کشور می فرستد.

آلبوم جدید این هنرمند که کتاب‌های زیادی به قلم ایشان در ایران و جهان منتشر شده است، اواخر مهر ماه در سراسر کشور منتشر خواهد شد.

«این یا آن» عنوان آلبومی‌ست که به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر خواهد شد و خود «شهریار کهن‌زاد» درباره آن اعتقاد دارد: « این یا آن، این ِیک پدیده یا آن ِّدیگری نیست! در دنیایی که همه این  یا آن‌ها در یک موجودیت واحد تنیده شده اند، براستی این یا آن من نیز یکی است. در آلبوم "این یا آن" 4 کار پارسی که دو تایش حافظ و دوی دیگر یکی از سروده‌های خودم و آن دیگری برداشت آزادی از کلامی ناشناس است را در مقابل4 آهنگ انگلیسی از ساخته‌ها و نوشته‌های خودم قرار داده ام .»

این هنرمند اواخر مردادماه سال گذشته سمفوني «نغمه هاي صلح» را در تالار وحدت به رهبري «لوريس چكناواريان» روی صحنه برد و حرف و حدیث‌های فراوانی را باعث شد.

همچنين آلبوم «نغمه هاي صلح» با صداي او و تنظيم اركسترال لوريس چكناواريان كه اكثرابه زبان انگليسي خوانده شده و شامل 19 قطعه است اواخر سال گذشته توسط شركت بتهوون به بازار آمد.

اطلاعات تکمیلی این آلبوم به همراه تیزر و برخی «تک قطعات» این هنرمند در روزهای آینده منتشر خواهند شد.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q