۱۴۰۲ نهم آذر - 11:53 ب.ظ

​«می خوام بگم» با صدای محسن نیکبخت رونمایی شد

​«می خوام بگم» با صدای محسن نیکبخت رونمایی شد
نوای فارس – پریا حیرتی: مراسم رونمایی از آلبوم «می خوام بگم» با صدای محسن نیکبخت، روز یکشنبه نهم خرداد ماه در فرهنگسرای ابن سینا برگزار شد. این مراسم با حضور هنرمندان و عوامل آلبوم و استقبال خوب مردم به همت موسسه «آوای مهر میهن» به مدیریت کیارش حسن زاده اجرا شد.
محسن نیکبخت خواننده آلبوم «می خوام بگم» در ابتدا صحبتش بیان کرد: متاسفانه مراحل اخذ مجوز این آلبوم کمی طولانی شد. بعد از اخذ مجوز با موسسه «آوای مهر میهن» آشنا شدم. شاید آلبوم من از بازار موسیقی امروز به دور باشد اما امیدوارم این شرکت بتواند به خوبی پخش کند.
وی ادامه داد: خیلی ها به من اعتراض کردند که صدایت شبیه ناصر عبدالهی است، اما من می خواهم بگویم دنیا یک ناصر عبدالهی بیشتر نمی خواست که آمد و رفت. من با شخصیت خودم آمدم که کار کنم. خوشحالم که اسم من بعد از یک اسطوره بیاید. ناصر عبدالهی یک اسطوره بود.
مهرداد نصرتی آهنگساز این آلبوم ضمن ابراز خوشحالی از انتشار این آلبوم گفت: این آلبوم به خاطر دوستی که با محسن دارم، برایم اهمیت ویژه ای دارد. فرم صدای محسن شبیه ناصر است و این شباهت برایم دوست داشتنی است و ممنون از مسعود مفیدی که این آلبوم را به خوبی تنظیم کرد.
وی در خصوص تشابه صدای نیکبخبت به مرحوم ناصر عبدالهی بیان کرد: واقعیت این است که نمی توان فرمی را به نام ناصر ثبت کرد. من به خاطر تعصبی که روی نام ناصر دارم، کمتر پیش می آید این گونه کار کنم. مگر این که خواننده حرف تازه ای داشته باشد. محسن توانست با خیلی از فرم ها خودش را وفق دهد و من از خروجی کار راضی هستم. البته اگر این آلبوم 3 سال پیش منتشر می شد، حرف های بیشتری برای گفتن داشت. ساختار موسیقی امروز فرق می کند. من ملودی هایی که با ناصر داشتم را می خواستم اجرا کنم که ایشان «محسن لیزه» کرد.
نیکبخت درباره علت تاخیر انتشار این آلبوم گفت که مراحل مجوز گیری کمی طولانی شد و یکی از دلایل مهم آن ترانه سرایان ممنوع الکار بودند. البته کمی در تنظیم ها دستکاری کردیم تا  به روز شود.
کیارش حسن زاده نیز بیان کرد که یکی از دلایلی که با این خواننده قرار داد بسته است، قطعاتی است که حس خوبی همراه دارد.
مهلا سلیمانی از ترانه سرایان این آلبوم گفت: من یکی از شاکیان دیر منتشر شدن این آلبوم هستم. ترانه من برای 8 سال پیش است که آقای امیرهوشنگ شاهرخی ملودی آن را ساخت. صدای ایشان من را یاد ناصر عبدالهی می انداخت و به همین دلیل با وی همکاری کردم. امیدوارم آلبوم به خوبی پخش شود و باز هم تاکید می کنم که امیدوارم از این آلبوم حمایت شود. منبع : اختصاصی نوای فارس
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q